Hi5\MySpace anyone?

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
aj da ne reces posle nesto...trgaj proveri si ima stasano request od mene! :pos:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
вакви мејлови ми доаѓаат, ама појма немам што се, и ме мрзи да ги чепкам, мрзам такви мејлови

ај разјаснете што е ова, голема мрза сум :D
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Гижо напиша:
вакви мејлови ми доаѓаат, ама појма немам што се, и ме мрзи да ги чепкам, мрзам такви мејлови

ај разјаснете што е ова, голема мрза сум :D
Странава ти е за запознавање другарчиња, се регистрираш си праиш профил, буташ слики, и после чачкаш по други профили и ако ти се свиѓа некој/а го ставаш во Friend List и така да другарче ти е... :pos:
Ако сакаш можеш и да договориш во живо да се видите :pos: :pos:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Бооо, кај мене американциве од школо колку се попалени по тоа мајспејс.ком... ц ц ц !
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
vodkamixx напиша:
Странава ти е за запознавање другарчиња, се регистрираш си праиш профил, буташ слики, и после чачкаш по други профили и ако ти се свиѓа некој/а го ставаш во Friend List и така да другарче ти е... :pos:
Ако сакаш можеш и да договориш во живо да се видите :pos: :pos:
некако глупо ми звучи ова
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Гижо напиша:
vodkamixx напиша:
Странава ти е за запознавање другарчиња, се регистрираш си праиш профил, буташ слики, и после чачкаш по други профили и ако ти се свиѓа некој/а го ставаш во Friend List и така да другарче ти е... :pos:
Ако сакаш можеш и да договориш во живо да се видите :pos: :pos:
некако глупо ми звучи ова
Абе глупо, не глупо тоа ти е, луѓето бизнис си праат.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Гижо напиша:
vodkamixx напиша:
Абе глупо, не глупо тоа ти е, луѓето бизнис си праат.
како заработуваат ако е бесплатно
Да ти кажам како заработуваат појма неам, али пак имаат некоја замисла како да вадат пари... и со бесплатно пари се земаат.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.167
Поени од реакции
34.276
Сигурни сте дека темава е за Чек дис Аут, а не за ИНТЕРНЕТ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom