Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
lele glavna tema sum haha aj nvm fros za nituedna ocenka ne si mi pomognala ne siri dezinfornacii i ako tato ti e doktor togas se znae kako dobivas ti ocenki haha nepismena edna ali ne se zamaram so nisko intelektni iskompleksirani devojcinja i jas i ti ke si se razbereme na prvi t.e. jas ke se razberam so tebe posto poslem toa nikoj nema da te prepoznae :bip: ajde komentiraj te slobodno posto tuka sum na stranava p.s. ne sum od radisani tuku od butel...i da nejkev da doznaes koja sum nemase nikad razbra devojce????
1. Да, татко ми е доктор, и да, за твој мерак така си добивам оцени. Уште еден доказ дека оцените не се мерило на интелигенцијата.
2. Првин велиш не се замараш со искомплексирани како мене, па после велиш ќе се разбереш со мене на први? Контрадикторност?
3. Никој нема да ме препознае? Гуд. Ќе се осигурам каско на 31 август и ќе оставам да ме размаваш. Пари од осигурање плус медицински повреди, мх мх мераци, за роденден како ќе ми дојдат:pipi:.
4. Абе не те најдов јас, ЗироСтајл те најде, се гледаше твојот хи5 на линкот, самата си се издаде.

Поздрави!
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
lele glavna tema sum haha aj nvm fros za nituedna ocenka ne si mi pomognala ne siri dezinfornacii i ako tato ti e doktor togas se znae kako dobivas ti ocenki haha nepismena edna ali ne se zamaram so nisko intelektni iskompleksirani devojcinja i jas i ti ke si se razbereme na prvi t.e. jas ke se razberam so tebe posto poslem toa nikoj nema da te prepoznae :bip: ajde komentiraj te slobodno posto tuka sum na stranava p.s. ne sum od radisani tuku od butel...i da nejkev da doznaes koja sum nemase nikad razbra devojce????
Златна, дебела си бе. За ремет ти е профилот. И мојот да го прочепкаат и мојот ќе биде. Ја не сум нешо убав и добро граден ама не се правам најјакиот шизик у град. Тука ти е проблемот. А мнооогу ниско паѓаш со тоа со тепачките, ја у 8мо одление го израснав тоа. И тоа машко сум, поише што им личат тепачки. Како е она искомплексирана? Ти да не си ископлексирана? И што ако тато е доктор?
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
790
lele glavna tema sum haha aj nvm fros za nituedna ocenka ne si mi pomognala ne siri dezinfornacii i ako tato ti e doktor togas se znae kako dobivas ti ocenki haha nepismena edna ali ne se zamaram so nisko intelektni iskompleksirani devojcinja i jas i ti ke si se razbereme na prvi t.e. jas ke se razberam so tebe posto poslem toa nikoj nema da te prepoznae :bip: ajde komentiraj te slobodno posto tuka sum na stranava p.s. ne sum od radisani tuku od butel...i da nejkev da doznaes koja sum nemase nikad razbra devojce????
Знам и ти и сите твои другарки каде живеете точно затоа немој многу да се фураш дека ќе тепаш некој. позз
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
790
И ова е само дел од ретардираната младина во нашево Скопје, еве МАКЕДОНИЈО читај какви луѓе некогаш се раѓаат жив срам за државата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
И за што тепање? За линк од форум на тема како Кајгана хи5 ремет? Ма дајј... се кладам дека линкот кога ве ставив никој не го ни кликна од прво, самата си го предизвика ова. Мислите дека ако ве ставам тука некој ќе ве озборува цело време? Темава се гледа само на деили бејсис никој не врти 300 страни уназад.
А да, и ако сакаш порано да не сретнеш нас Кајганџии, во петок сме на Салеп, во сабота на базен, во недела на фидбал кај нашето ЈБТ:)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Поздрав odmazni4ke, сега си главна фаца на темава, ги прочита сите страници?
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Незнам кого нарекуваш непмисмен/а а имаш грешка во никот.:uvo:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
790
И за што тепање? За линк од форум на тема како Кајгана хи5 ремет? Ма дајј... се кладам дека линкот кога ве ставив никој не го ни кликна од прво, самата си го предизвика ова. Мислите дека ако ве ставам тука некој ќе ве озборува цело време? Темава се гледа само на деили бејсис никој не врти 300 страни уназад.
А да, и ако сакаш порано да не сретнеш нас Кајганџии, во петок сме на Салеп, во сабота на базен, во недела на фидбал кај нашето ЈБТ:)
Да да дојди и јас ќе бидам во недела позади ЈБТ... (крцкам прсти)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom