Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Да бе.. овој коа ќе ја види као плива сто посто љубов на прв поглед.. Веќе го гледам насловот на романтичниот филм : „Тренерот и Големиот Бел Кит <3“
Пеер, топката не плива бе, плута по површината.... исто и санта мраз... голема санта мраз, (де)бел мраз.

Нејќев да се смеам пошо дури и жал ми падна за девојчето (лом ја напраивте:icon_mrgr) ама ова е патос :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Си го бараше сама и си го добива.
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Готово е доста. Страв ми е за некое време ќе си легнам и...:nesum:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Пеер, топката не плива бе, плута по површината.... исто и санта мраз... голема санта мраз, (де)бел мраз.
Абе нема ни да плива ни да плута .. Ќе се допира со стомакот до површината на морето/океанот :)
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.507
Поени од реакции
2.642
Штета голема што не е онлине да ги гледа прекрасните поздрави и честитки кој и се испраќаат :) Испадна дека оваа вечер испадна за нејзе најголема ноќна мора.Само се плашам дека ке се самоубие или ке се казни себеси со некоја калорија плус :pos: :pos:.Како и да е жалосно е за девојчето премногу искомплексирана и предвидувам иднина у некој си затвор :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Жал ти падна?
Мене не ми е, затоа што се трудев да и бидам најдобра другарка и кога да ми побараше помош бев тука. Најскриените тајни, што никој не ги знаеше, јас на неа и ги кажав.
Да ви кажам само, таа на крај заврши 4,80, исто како и мене. Самите видете која е пообразована од нас две.
Голем плус кај сета оваа работа е што отидов на блок кај неа и кај некои нејзини другарки. Среќа што сум друг клас од догодина.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Абе нема ни да плива ни да плута .. Ќе се допира со стомакот до површината на морето/океанот :)
Ќе мора од ГринПис да организираат луѓе да ја вратат во морето.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.674
Поени од реакции
9.287
Кузнајт како не колнит сега:pos2::pos2::pos2:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.507
Поени од реакции
2.642
Ме плаши таа хорор сцената со секирата најискрено го има тој killer поглед :pos:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Неа булдужер не ја бутка
Неа Кран не ја крева
Тоа е ВепарГрл (ewen4eto) :)
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
заклучете ги денеска сите вратите пошто the butcher came back
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.674
Поени од реакции
9.287
Изгледа за Џену Грл ова беше спешл најт,лом се направи со пигис фемили,блокој пукале на мсн,а на крај овде едно 15 страни ремет до даске.:)
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Оставете хамбургер пред вратата доколку сакате да останете неизедени !! ( По можност од седмица со екстра преливи )
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom