Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
B

black angel

Гостин
двете сме членки на форумов......
:helou:
барем сподели што имаше смешно....:vozbud:
едит:
за првиот линк изгледа на сите им се отвара нивниот профил а вториот линк е џени грл и не видов ништо смешно
ajdeeee

i ostajte ja jenu bas si e top devojceto
 
Б

БејбиГрл

Гостин
за првиот линк изгледа на сите им се отвара нивниот профил а вториот линк е џени грл и не видов ништо смешно
И кај мене се отвара мојот...и стварно дај одмазничке објасни на што треба да се смееме?
Или зачлената си на форумов да лечиш комплекси на оваа тема?Може те исмејувале тебе па демек сега да вратиш?:uvo:
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
И кај мене се отвара мојот...и стварно дај одмазничке објасни на што треба да се смееме?
Или зачлената си на форумов да лечиш комплекси на оваа тема?Може те исмејувале тебе па демек сега да вратиш?:uvo:
Вака стручно , можам да кажам дека тоа ќе да е :pos2::pos2:
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Еј остајте ја фросе да не вадам калашот разбравте?
 

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
Пффф... најдовтее најлудото девојче у класот да ми го замарате ај плсс...бтв не видов ништо смешно во сликите на Фрос.. но сепак некој луѓе комплекси лечат на нет.. шо да се праии:tapp: Бтв не ми ја чепкајте фрос Ќе ве кољаммм!!!!!:baeh:
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Пффф... најдовтее најлудото девојче у класот да ми го замарате ај плсс...бтв не видов ништо смешно во сликите на Фрос.. но сепак некој луѓе комплекси лечат на нет.. шо да се праии:tapp: Бтв не ми ја чепкајте фрос Ќе ве кољаммм!!!!!:baeh:
Абе само погледни го името (odmazni4ka хаха) и одма сфаќаш дека е некоја од линковите стаени у темава... И сега се одмаздува:icon_lol:
 

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
Абе само погледни го името (odmazni4ka хаха) и одма сфаќаш дека е некоја од линковите стаени у темава... И сега се одмаздува:icon_lol:
Тоа сигурно сеа по хи5 и другитее не бараааа па да ни врати.. ама никако да сватам шо се замараат.. сепак не сме ние криви шо некој/а има забегани сликииии... :vozbud::kesa:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
По самото 4 што го има во името се гледа дека е некое шмизличе од ЈБТ... (ве молам не ме карајте тие што сте од ЈБТ)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom