Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Оваа odmazni4ka се гледа дека е љубоморна. И сега не ми е јасно што сака да докаже.
Ја откривте?
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ц, ц, ц...ова озбилно стана...детска работа...
Никот направил тејковер на детево... ц, ц, ц...лошо тоа нетов...
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
WTF is THIS ?!?!?!

Е гледаме бич фајт ? Може за мене место во првиот ред , плаќам солидно .. и да коеф да извадиме може ? Џени 1.10 Крејзи Бич 10.00 кај мене се врши уплатата и исплатата ..
 
Z

ZeroStyle

Гостин
I think she is busted.
Го најдов нејзиниот профил. Ама ај Џену Грл ќе го стави,не се мешам до толку :coffee:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
100 Евра на Џени :)

Оваа е стопосто некоја реметена шмизла од ЈБТ .. Можам да ги нагаѓам :
Елена,Никита.. Бла бла бла :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Си го бараше, си го доби. Добро бе луѓе, толку ли да не сфаќате заебанција бе да му се сневиди? Само ме чуди од каде дознаа дека ги ставам, обично од сајн ин и сајн аут на мсн, не се разбира некој од мој клас повеќе. Ај да не ја троламе темава со глупости, јас веќе нема да реплицирам, ќе си ставам пак профили.
Како за почеток, на одмазни4ка профилот.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Не се пишува одмаздничка?
 

Sturmgewehr

gadget
Член од
9 март 2008
Мислења
537
Поени од реакции
35
e luge gledate sto se slucuva ako im dozvolite na 16 godisni decinja da koristat kompjuter ili da ima dadede foto aparat da se slikat, evo Rezultati ke se ispokarat megu sebe i ke si kubat kosa.

Aj prestanete so Karaici od vidot Jas staviv Tvoja Fotka ti Moja sega ke ti se odmazdam.

Golema rabota deka nekoj stavil vasa slika ili vie nivna slika se dodeka nema nepristojnosti vo slikata ne znam sto imase smesno vo slikite ali slikite na profilot od Fosee bea Normalni kako i na site vi Hi5 ne znam sto ima da se diskutira tuka plus i za toa e Hi5 za glluposti.

p.s: Odmazdicka lici na Latina :D
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Си го бараше, си го доби. Добро бе луѓе, толку ли да не сфаќате заебанција бе да му се сневиди? Само ме чуди од каде дознаа дека ги ставам, обично од сајн ин и сајн аут на мсн, не се разбира некој од мој клас повеќе. Ај да не ја троламе темава со глупости, јас веќе нема да реплицирам, ќе си ставам пак профили.
Како за почеток, на одмазни4ка профилот.
Овоа ли е опозицијата ??? :vozbud::vozbud::vozbud: :pos2::pos2:

Коеф рипнаа , не знаев дека Боб Сап ќе се бори ..

Пооо , овие видови мислам дека се ставени во листата на најзагрозени животни ( со огромна телесна тежина ) ..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom