Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
По самото 4 што го има во името се гледа дека е некое шмизличе од ЈБТ... (ве молам не ме карајте тие што сте од ЈБТ)
Ма што ти е ние не се расправамее... само боксовии летаат... :pipi:
 

Superhik

Краде од сиромашните, дава на богатите
Член од
26 јануари 2007
Мислења
128
Поени од реакции
4
Мислам дека девојчето превише глеало шпански серии. А иначе 100 посто е реметена многу чим се мучела да направи профил и да се "одмаздува".
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Па си сет ум (колку има толку де) напишала “Јас се пукнав од смеење се надевам и вие“ :pos2::pos2::pos2: :tapp:
Ој бре моми4е само да ти го најдеме очегледно веќе реметениот профил :zlo:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Според линковите се гледа дека Џену Грл и е во френдс. Ама глупача е одмазни4ка :bip:
 
Член од
6 декември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
5
Море батали антената гледај каков добар телевизор има типот!!!Најнова технологија!!!Ма каков LCD,каков Плазма?!Ова болје од нив двете заедно!!!::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
20 октомври 2007
Мислења
268
Поени од реакции
5

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
И јас се пукнав од смеење кога си ја ставав сликата на хи5. Исто така сите се пукнаа од смеење што ми ја видоа. И? Што сега?

Па немам друга работа, исмевам глупачи во слободно време, интересни сте.
Со оглед дека јас барем правам нешто за државава, тие што ме знаат на форумов ќе потврдат а верувам и ти и не се мучи да глумиш лудило, кажи која си подобро, не се криј зад јузерот.

ne bi rekla deka e top a i neme zanima koja e.hahahaha

Како може прво да ми го ставаш профилот а потоа да викаш не ме занима која сум јас?
Детуле, хајфајв е за такви забегани шмизлици како тебе да кажат на кое сепаре ги сретнале типците од Ексклузив и да глумат колку биле пијани вечерта. А да, и за педофили исто, па после ќе ве има на А1 со изјавите : Ме прибра во кола, ме однесе на Водно ме силуваше, не знам што да правам...:tapp::tapp::tapp:,

Дај молимте кажи која си, и ако имаш нешто паметно кажи ми го во лице а не преку форум, бидејќи тука како што виде сите ме знаат, 80 посто од нив и лично и гледам ти пропадна филмот.
Пиши ми ПП, се надевам дека ќе има бич фајт ако сакаш, само после 10 јули, затоа што ќе одам да ја бранам државата на светско првенство, тоа ми е поважно. Ти за тоа време глеј си некои типци сељаци и продужи да пи6ува6 со 4 и 6ки.

Сељанка!
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
ne bi rekla deka e top a i neme zanima koja e.hahahaha
Хмммм...знаејќи дека постигнала многу, тоа сигурно...испаѓаш смешна...буахахахаха
Затоа...ќути си...не се брукај повеќе...добронамерен совет.
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
9
Поени од реакции
7
lele kukle ne se trosi tolku na pisuvanje posto toa ne e nisto dr osven tresenje zeleni.a te znam mn dobro i jas mislev kako drugite dodoeka ne doznav kakva idiotka si plivas za drzava ili da se jebavas so trenerot hahah,i ne se sekiraj ke doznaes koja sum ama koga jas ke sakam.I ZAPAMTI:PREDNOST MI E TOA STO NE ZNAES KOJA SUM HAHAHAH somuvaj me ma4e posto ke postanam tvoja nokna mora
 
Б

БејбиГрл

Гостин
lele kukle ne se trosi tolku na pisuvanje posto toa ne e nisto dr osven tresenje zeleni.a te znam mn dobro i jas mislev kako drugite dodoeka ne doznav kakva idiotka si plivas za drzava ili da se jebavas so trenerot hahah,i ne se sekiraj ke doznaes koja sum ama koga jas ke sakam.I ZAPAMTI:PREDNOST MI E TOA STO NE ZNAES KOJA SUM HAHAHAH somuvaj me ma4e posto ke postanam tvoja nokna mora
Леле девојко ти имаш сериозен проблем
Јас ниту те знам тебе ниту џену ама уште по пишувањето можам да видам која на кое ниво е.И што толкава предност е шо не знеме која си? Уствари го знаеме најбитното за тебе...искомплексирана шмизла...замисли се малку...ниту еден од форумџиите не кажа лош збор за џену


И да,Џену пази се зашто оваа ако ти излезе пред очи без шминка може да ти стане ноќна мора:pos:...што да правам сама си остави таков впечаток иако не те знаеме која си:baeh:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
ја појма неам шо се дешава ама не беше смешно девојчето шо и се нафрливте :toe: мислев на та линкови со имаше од неа да не се разбереме погрешно :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Глејте муабет со одмазни4ка:

the girl you'll never have says:
се надевам дека ќе има бич фајт ако сакаш, само после 10 јули,
| Flame Of Spirit | says:
слободно
the girl you'll never have says:
kazi src koga sakas?
the girl you'll never have says:
na prvi se gledame
the girl you'll never have says:
za toa sto si stavala sliki od nas
the girl you'll never have says:
:)
the girl you'll never have says:
a do togas eve ti block
| Flame Of Spirit | says:
супер




И да, се јебавам со тренерот, одличен е во кревет. :nesvest:



Елена, ти си, се познава, не изигравај некоја што не ја знам. Не сум од глупите. И што ако ставив слики од вас, сите ставаме слики од некого, овој дел од форумов е измислен за заебанција. Бидете среќни јас што се позезав со вас, ме знаете лично дека имам смисол за хумор, но прифаќам шала и на моја сметка.
Што сега, ќе ми се наредите 5-6 бичис? Уау.
Ќе станеш моја ноќна мора? Уау.
Ќе ме демнеш? Уау.
Ќе ми ѕвониш у 4 сабајле? Уау.
Се тресам од страв.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom