Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
како бе не??? Мене ми отвара. Незнам шо му е.
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
611
Поени од реакции
50
http://damjan1989.hi5.com

OBOZAVAM DA SE ALKOHOLIZIRAM I POSLE TOA U TAKVO STANJE DA DEMOLIRAM KAFICI VO RAZLICNI DELOVI NA NASIOT PREKRASEN GRAD SKOPJE I PRITOA SOSEMA NORMALNO DA JADAM KJOTEK OD OBEZBEDUVANJE.HOBI MI E BULJANJE U TAVAN U EDNA TOCKA I NAPOREDNO SO TOA IZVIKUVANJE NA NEKOI NEPRISTOJNI ZBOROVI KON MOJATA BABA I DEDO ILI BRCANJE U NOS(KOPANJE) NA NEKOI JAVNI MESTA PREPOLNI SO LUGJE NAROCITO U KAFICI.PREMNOGU UCAM I TOA MOZE DA SE ZABELEZI VO DNEVNIKOT NA MOJOT KLAS.MOJOT USPEH E KO STO BI REKOL DUSAN SVILAR -IZNAD PROSEKA-PRIBIDEJKI MI E 5.26 .JAS MISLAM DEKA DURI I PREMNOGU KAZAV ZA MENE.DOSTA TI E!AE MRšššššššš HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Eве уште еден од фЛаерите чии топ френдс се се` жени.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Прикачи ги сликите некаде, оти треба да сме френдЗ со цурава, а ние албанците не сме :)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.450
Поени од реакции
47.281
Тончи оваа е недружељубива дај набашка да не ја аднувам жити све после ке мисли ја сакам па секс едно друго не можаж да се замарам со тоа сеа :) :) :) :) :)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Ќе ви скршам малце филм,околу типката што тргнавте да ја барате по Скопјевоhttp://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=1454161352&albumId=40869474&ownerId=54021276
маме му ебем...:kesa:
значи некој напрајл фејк профил на топ....
за сТрамоќе:nesum:
абе сеа ми текна... ти го ораше хи5 за да ја најш море...:pos::pos::pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom