Hello

Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868


Колкава е веројатноста дечково што пишал да е Џастин Пипер и да бара обожователки фром Македонија?
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ти си само за со Груевски да те зема коа ќе иде да шета по надвор :D
Инвестиции од сите страни ќе идат, главата нема да знаеме кај ни е од инвестиции :)
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.180
Поени од реакции
25.826
Инвестиции од сите страни ќе идат, главата нема да знаеме кај ни е од инвестиции :)
Штета, на овој не му понудивме да инвестира во нешто. Може има некој денар вишок. Штом се излажал да пише вредеше да се проба. :(
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
im a gypsy/cigani from serbia.... thanks for your time, most of the answers were not serious anyways, can you please delete the thread?
Please don't go,we love you.Personaly i can't imagine my life without you!I know you so short but when i saw your profile picture,my eyes falled out.You are too cute!And sweety we want to make friends from Pakistan,and maybe,am saying maybe someday we will suisade together!
Ps.Rewrite me soon,with lot of love Shon(from Serbia)
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.777
Поени од реакции
8.214
Штета, на овој не му понудивме да инвестира во нешто. Може има некој денар вишок. Штом се излажал да пише вредеше да се проба. :(
Децава не се наштимани така. Ја одма му напишав на англески фрази од типот на "ваша екселенцијо, еминенцијо, омнипотенцијо". Објаснив за потенцијалот на влажнење кај македонките од него, дадов брдо комплименти за неговиот физички изглед и интелектуален капацитет, му се фрлив со цело битие како негов понизен слуга и полтрон. Да не беа овие дечиштава, може и ќе инвестираше нешто.
Од главата си патиме...
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Децава не се наштимани така. Ја одма му напишав на англески фрази од типот на "ваша екселенцијо, еминенцијо, омнипотенцијо". Објаснив за потенцијалот на влажнење кај македонките од него, дадов брдо комплименти за неговиот физички изглед и интелектуален капацитет, му се фрлив со цело битие како негов понизен слуга и полтрон. Да не беа овие дечиштава, може и ќе инвестираше нешто.
Од главата си патиме...
Инвестиции ќе има,ипак ми се пофали дека има пари и сака да гради уште еден Ацо! :D
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Е ова е ново,и тоа за прв пат на кајгана најновата епизода од серијата "Ѓуптинот го возвраќа ударот".



п.с дај бе најдете ги сликите што ги имаше закачено,за да си праиме rage со него.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Ти си само за со Груевски да те зема коа ќе иде да шета по надвор :D
Избркате го човеко ич не сте фер, јас ценам вакви странци ахх бе исклучисе ама битно пиша му порака па ако се уклуче па ќе правиме муабет за тоа дали има добри женски во америка или кај нас и секако за други работи ее на разни теми
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.201
Поени од реакции
16.149
Избркате го човеко ич не сте фер, јас ценам вакви странци ахх бе исклучисе ама битно пиша му порака па ако се уклуче па ќе правиме муабет за тоа дали има добри женски во америка или кај нас и секако за други работи ее на разни теми
Eeeee, паметно.
Битно ти својата работа си ја завршил, па сега Боже мој.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.537
а бе идете бегајте ваква забавна тема а јас дури сега ја пронајдов.е стварно не е фер.
бтњ едно големо (y) за сите ме изнасмеавте :)
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.180
Поени од реакции
25.826
Децава не се наштимани така. Ја одма му напишав на англески фрази од типот на "ваша екселенцијо, еминенцијо, омнипотенцијо". Објаснив за потенцијалот на влажнење кај македонките од него, дадов брдо комплименти за неговиот физички изглед и интелектуален капацитет, му се фрлив со цело битие како негов понизен слуга и полтрон. Да не беа овие дечиштава, може и ќе инвестираше нешто.
Од главата си патиме...
Немој и ти одма со дефетизам. Човекот битно слушна за Македонија, се запозна со поволностите што ги нуди нашата држава за инвестирање, одличната бизнис-клима (денеска е малку врнежливо, ама нема везе), ниските даноци и слично. Како секој сериозен бизнисмен, ќе му требаат неколку години пред да се реши дали ќе ги вложи своите пари овде. Јас сум сеуште оптимист дека ќе се одлучи и неговите пари да бидат мал, ама битен чекор до конечната економска преродба на Македонија. Доколку се остварат моите надежи, твоето име ќе биде запишано со златни букви во македонската историја. Веднаш до тие на Веле Самак и Виктор Мизо.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.777
Поени од реакции
8.214
Немој и ти одма со дефетизам. Човекот битно слушна за Македонија, се запозна со поволностите што ги нуди нашата држава за инвестирање, одличната бизнис-клима (денеска е малку врнежливо, ама нема везе), ниските даноци и слично. Како секој сериозен бизнисмен, ќе му требаат неколку години пред да се одлучи дали ќе ги вложи своите пари овде. Јас сум сеуште оптимист дека ќе се одлучи и неговите пари да бидат мал, ама битен чекор до конечката економска преродба на Македонија. Доколку се остварат моите надежи, твоето име ќе биде запишано со златни букви во македонската историја. Веднаш до тие на Веле Самак и Виктор Мизо.
102,8 % не се слагам со тебе(освен во делот каде моето име би било запишано со златни букви и евентуално би станал голем акционер во некоја фабрика, која нема потоа да пропадне ради мене).
Јас мислам дека во привлекувањето инвестиции од Ромската дијаспора, кратењето на рокот во кој инвеститорот контемплира за евентуално вложување во Македонија, може да биде постигнат преку величање на неговата личност, скандалозно потчинување пред неговата севкупна надмоќ, признание дека тој Е кока-кола за нас и дека со неговите пари оваа држава нема "да ја праи циганската".
Е тоа го нема кај децава на форум. Додека мене колената ме болат од клечење и рацете ми се сушат од молење и величање--тие демек тролаат. Патот до гринфилд инвестиции не е поплочен со тролање на потенцијални инвеститори, бе деца.

Ама ако. Ја не се откажуам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom