Hello

Член од
24 март 2010
Мислења
15.180
Поени од реакции
25.826
Јас мислам дека во привлекувањето инвестиции од Ромската дијаспора, кратењето на рокот во кој инвеститорот контемплира за евентуално вложување во Македонија, може да биде постигнат преку величање на неговата личност, скандалозно потчинување пред неговата севкупна надмоќ, признание дека тој Е кока-кола за нас и дека со неговите пари оваа држава нема "да ја праи циганската".
Е тоа го нема кај децава на форум. Додека мене колената ме болат од клечење и рацете ми се сушат од молење и величање--тие демек тролаат. Патот до гринфилд инвестиции не е поплочен со тролање на потенцијални инвеститори, бе деца.
Све ова супер и се слагам, ама еве праиш грешка у старт.
102,8 % не се слагам со тебе
Со ова 102,8 отиде за 0,3 над кралот Кола. Мислиш дека си толку потентен што можеш да одиш над него. Со тоа директно го вреѓаш потенцијалниот инвеститор. И немој сега да се ваѓаш на тоа дека си згрешил затоа што часот е 04 понатаке од 24 поминувајне. Нема да ти пројде.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.777
Поени од реакции
8.214
Све ова супер и се слагам, ама еве праиш грешка у старт.

Со ова 102,8 отиде за 0,3 над кралот Кола. Мислиш дека си толку потентен што можеш да одиш над него. Со тоа директно го вреѓаш потенцијалниот инвеститор. И немој сега да се ваѓаш на тоа дека си згрешил затоа што часот е 04 понатаке од 24 поминувајне. Нема да ти пројде.
Знам, знам. Од мал ми викаа дека многу сум амбициозен. Мама стално ме советуваше "ако ти стави наставникот четворка, кажи му само кој ти е вујко. Ако нејќе да ти ја поправи, остави го, ја ќе му пратам луѓе". Арно ама, ја у такви моменти сите влијателни роднини му ги редев, па после му плачев, па го молев и на крај од инат ми ја оставаше четворка. :(
 
Член од
19 август 2010
Мислења
1.365
Поени од реакции
2.053
Сега ќе му се залепат сите спонзоруши на форумот преку приватна порака со идеја дека ќе ги одведе во Лондон да живеат:D
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Го сонував човеков и се разбудив цел препотен пред пет минути. Уште не можам да се соземам. Во сонот ме држеше за гуша и цело време повторуваше Уат Ем Ај Енд Уер Ај Ем Фром!?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
^
А јас па сонував како ме возил со Опелот и сме биле на Ајфиловата кула. :P :icon_mrgr: :pos:
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.215
Поени од реакции
7.275
Го сонував човеков и се разбудив цел препотен пред пет минути. Уште не можам да се соземам. Во сонот ме држеше за гуша и цело време повторуваше Уат Ем Ај Енд Уер Ај Ем Фром!?
јас сонував некој шуми некој џбуној и од двете страни очи и да не знајш кај да одиш, многу језиво
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
јас сонував некој шуми некој џбуној и од двете страни очи и да не знајш кај да одиш, многу језиво
Не си спиел, си кењал во шума
--- надополнето: 17 април 2012 во 12:20 ---
А уште пострашно додека си вршел работа би било тие две очи да ти излегле од мракот и т.е. цело време типов да ти биде и да почне да те прашува, Ај погоди јас што сум, кој сум и од каде сум.
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Знам, знам. Од мал ми викаа дека многу сум амбициозен. Мама стално ме советуваше "ако ти стави наставникот четворка, кажи му само кој ти е вујко. Ако нејќе да ти ја поправи, остави го, ја ќе му пратам луѓе". Арно ама, ја у такви моменти сите влијателни роднини му ги редев, па после му плачев, па го молев и на крај од инат ми ја оставаше четворка. :(
:pos:
LOL'd more that this gipsy serbian troll :icon_mrgr:
thx man <3
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Дечко од кај и да си ама веруј ми ич кур не ме боли ај темолам затвори ја темава и доброволно побарај бан!! Не го усерувај форумов за твое добро!!
Ебати пичката ебати
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
gjuptinot od srbija pishuva na angliski, a ne znae deka srbomanive tuka ke se puchat samo da zborat na srpski :D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Lu5

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Im not macedonian im foreigner, well what would you think where im from? thanks.
My little brother why you leave a kajgana?




До сите на кајгана имам еден предлог значи на форумот да се стави и англиска верзија за подобро размирање на странците, се мислам зошто американо замина и значи или поради тоа што форумот нема енглиска верзија или поради тоа што не сме сериозни, како што знам само јас бев "сериозен".
 
Член од
16 април 2012
Мислења
333
Поени од реакции
217
My little brother why you leave a kajgana?




До сите на кајгана имам еден предлог значи на форумот да се стави и англиска верзија за подобро размирање на странците, се мислам зошто американо замина и значи или поради тоа што форумот нема енглиска верзија или поради тоа што не сме сериозни, како што знам само јас бев "сериозен".
Како ќе стават англиска верзија, пола форум граматика на јазикот не знае
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
My little brother why you leave a kajgana?




До сите на кајгана имам еден предлог значи на форумот да се стави и англиска верзија за подобро размирање на странците, се мислам зошто американо замина и значи или поради тоа што форумот нема енглиска верзија или поради тоа што не сме сериозни, како што знам само јас бев "сериозен".
Е зашто англиските форуми не направат македонска верзија? :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom