Hello

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Кој направил дупли јузер? Ова мора да е некој што е/бил член на кагана, а знаејќи колку сме радознали си пука сеир сеа на темава:)
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Не е дупли јузер, без заебанција :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ја мислам Picasso e (или како и да беше) :sneaky:


































































:pos:
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
И така заврши епот за потрага на потеклото на Жони Ејвереџ. Жони беше соочен со разни предизвици од кои некои успеа да ги совлада не не и последниот. Но на едно нешто не можеше да се надева, дека неговата легенда која во текот на престојните години, децении, векови ке прерасне во нешто на кое ке им се раскажува на младите деца пред спиење за кураж и за храброст. Неговата саможртвуваност нема да биде залудна. Жони ке продолжи да живее и понатаму, во нашите срца и нашиот ум.



"Артистичка визија за ликот и делото на Жони"
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Луѓе ај одморите малку со темата и тие песни што му ги посветивте човекот е странцец треба пријателски да се однесуваме, и кога ќе дојде од преска го чекам да дојде да тролам а и пиша му порака, пиша му на профил не ми враќа пусти американец дека се задржа овие 30 минути изгледа путер јаде.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.185
Поени од реакции
25.871
Луѓе ај одморите малку со темата и тие песни што му ги посветивте човекот е странцец треба пријателски да се однесуваме, и кога ќе дојде од преска го чекам да дојде да тролам а и пиша му порака, пиша му на профил не ми враќа пусти американец дека се задржа овие 30 минути изгледа путер јаде.
Нема пократок пат до green cart, џабе пробуваш. :D
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.232
Поени од реакции
16.204
Луѓе ај одморите малку со темата и тие песни што му ги посветивте човекот е странцец треба пријателски да се однесуваме, и кога ќе дојде од преска го чекам да дојде да тролам а и пиша му порака, пиша му на профил не ми враќа пусти американец дека се задржа овие 30 минути изгледа путер јаде.
Ти сериозен си бил бре
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Луѓе ај одморите малку со темата и тие песни што му ги посветивте човекот е странцец треба пријателски да се однесуваме, и кога ќе дојде од преска го чекам да дојде да тролам а и пиша му порака, пиша му на профил не ми враќа пусти американец дека се задржа овие 30 минути изгледа путер јаде.
Абе игра dota
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Ти сериозен си бил бре
па секако дека не сам сериозен ама пред странците треба сериозност да се покаже(глуме) посебно американците тие сакаат сериозни луѓе
во ЧДА е темата секако дека не сум!
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.232
Поени од реакции
16.204
па секако дека не сам сериозен ама пред странците треба сериозност да се покаже(глуме) посебно американците тие сакаат сериозни луѓе
во ЧДА е секако дека не сум!
Ти си само за со Груевски да те зема коа ќе иде да шета по надвор :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom