Heaven of Chaos!

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Ми текна една игрица. Пази сад....јас пишувам како би изгледал моето своршено место, нешо ко рај, наредниот член кажува како ќе го уништи (ко демек како сето тоа би паднало во вода) па тој пишува како би изгледал рајот итн
-----------------------------------------
Пр.
ја
Мојот рај би бил остров среде пацифик каде јас ќе бидам едино мушко.

нареднен член
тебе ќе те напраам педер

мојот рај би бил огромна планина прекриена со снег

член 2
Ќе ти напраам лавина на планината
-------------------------------------------

Гет ит? Ноу го!

Мојот Рај би бил огромен хај тек хотел со 5 ѕвездици у далечен свемир
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
ќе напраам да снемат струја и за џабе сите технологии.

Мојот рај би бил да живеам во некоја висококатница во строги центар од некој голем град (Њу Јорк пример) и во нејзе да живеат сите мои познаници и во истата да се организирет свирки од сите мои омилени бендови..:icon_eek:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Ќе прднам толку јако шо висококатницата ќе ти се сруши и твојот рај ќе стане пекол каде сите најблиски ќе ти умрат во болки и ќе мора да ги гледаш како патат додека нивната крв и мозок ги бришеш од твоето лице.

Мојот рај би бил твојот пекол.

МУАХАХАХА АЈ ЛАВ ДИС ГЕЈМ.

Сори Маринче, ама таква е играта.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Офчар напиша:
Ќе прднам толку јако шо висококатницата ќе ти се сруши и твојот рај ќе стане пекол каде сите најблиски ќе ти умрат во болки и ќе мора да ги гледаш како патат додека нивната крв и мозок ги бришеш од твоето лице.

Мојот рај би бил твојот пекол.

МУАХАХАХА АЈ ЛАВ ДИС ГЕЈМ.

Сори Маринче, ама таква е играта.
:pos: :pos: :pos: :pop: умреф од смеење... ам ај, за да продолжит играва кажи некој друг рај..:icon_lol: па да ти го расипам хехе
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Мојот рај би бил една полјана во атарот на Малкоец каде јас и Зеко ќе ги мотаме најголемите џоинти, додека ти, Годес, Д Бич, Да Бич и останатите малолетни Кајганки ќе ни шетаат голи, тренирајќи ги најновите вештини на клечење царефка..
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
ахахахаха ај не го уништвам за да не испаднит да играме само јас и ти.. ќе почекаме до утре за уште некој хаос...:icon_lol:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
МаРиНа`Ох напиша:
ахахахаха ај не го уништвам за да не испаднит да играме само јас и ти.. ќе почекаме до утре за уште некој хаос...:icon_lol:
ОТИ МОРИ? ШО СЕА? НЕ СУМ ТИ ДОБАР? НЕ МЕ БИВА? ПРЕБРЗО? ПРЕРАНО? ШО ТИ ЗГРЕШИФ СЕА?

:pos:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
ах пусти жички шо беља прает...:pos:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Офчар напиша:
Мојот рај би бил една полјана во атарот на Малкоец каде јас и Зеко ќе ги мотаме најголемите џоинти, додека ти, Годес, Д Бич, Да Бич и останатите малолетни Кајганки ќе ни шетаат голи, тренирајќи ги најновите вештини на клечење царефка..

Вадам двоцефка и крај. Плус иам врски со таму кој ти ја знам богови на небото, на сонцата, на молњите, одма нарачувам две три огнени громови да мавнат на ливадата и да ја изгорат до длабочините на земјата од кај шо испаѓа лава. :je:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Ја цело време сум си у рај у главата :)...ама овој шо може да опише според правилата на играта би бил поинаков.
Огромно маало (баш у центарот на некој голем град кај шо има само облакодери и асвалт) со куќишта и згради а таму ќе живеат брат ми, сите мои пријатели и непријатели (за да можам да ги малтретирам коа ќе ми биде досадно), и нормално вампири, ѓаволи, ангели и се човечко и нечовечко шо некоаш сум го замислила...А да и многу гаражи у околинава :icon_bigg
И онака плафко океанче до нас со плажи и патеки за релаксирано скејтање, небо над нас, скејтпарк и плоштад на лево. Обавезно сакам и еднаш месечно океанот да го поплавува градот!
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
(не забегујте од темева)



Ќе ти напраам едно цунами да го измие градот, а пред да го поплави ќе ја благословам водата, ете ти цунами оф хоули уатер. :je:

Мојот рај би бил еден огромен воз во барок стил шо се движи ко маглев од лондо до камчатка.
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Ќе го потплатам скретничарот да ти го преусмери возот во сосема друг правец,а можда и ќе извадам едно 200метра од шините па од твојот воз ќе остане само куп старо железо

Мојот рај би бил една такозвана колонија(населба) направена од ниски куќички сите исти и по големина и по боја во кои живеат сите мои драги пријатели
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Ја ќе се вселам у населбата и ќе ви го загорчам животот!!

Сеа...мојот рај ќе биде на небото како си плифкам меѓу плафки облачиња и не ме боли за ништо...
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Ke ti pustam granati pa ke vidime dali nema da te boli za nisto.

Mojot raj bi izgledal kako golem lunapark kade se e besplatno
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Ke im gi izvadam strafovite na site voznji.

Mojot raj bi izlgedal kako eden prekrasen zamok srede beskonecni zeleni polinja....bez griza vo glavata.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom