HaxBall ТУРНИР

Член од
27 септември 2010
Мислења
3.913
Поени од реакции
5.255
играва немам ја пуштено со месеци,но гледај ја тебе да не те научам :P
 
D

draft

Гостин
Ми се приигра ова, има некој од тука што игра?
Одамна не сум играл ама form is temporary, class is permanent. :ROFLMAO:
 
На врв Bottom