Hattrick - фудбалски онлајн менаџер

Член од
27 август 2008
Мислења
299
Поени од реакции
49
ајде бе луѓе, кај ве снема. Утре почнува купот, во сабота новата сезона. кажете што очекувате од вашите тимови во новава сезона. јас конкретно ја играм втората сезона во 4-та лига и како прошлата очекувам да се изборам за опстанок. па веќе од наредната сезона ќе се борам за повисок пласман.
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
41
Поени од реакции
1
А-пин-дим, кој ти е тимот? Јас сум Chelsea Ohrid и сеа влегов во III.7, досеа бев во IV.28. :)
11-15-2008 12.15
ovaa data ti kazuva koga igras so mene :eek:).....


i jas vlegov vo III.7 ali sum prv na tabelata vo III.7 :eek:)

Del, sram mi e da si go pisam timot kao so vikas ti saerch timovite sum i se sramam :eek:)....
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Оооо тигар, па кај си ти? :)

Ќе го јадам дебело од тебе, ама ќе се борам со сите сили барем бодче да ти скинам во двомечот. :)
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
41
Поени од реакции
1
Оооо тигар, па кај си ти? :)

Ќе го јадам дебело од тебе, ама ќе се борам со сите сили барем бодче да ти скинам во двомечот. :)
Slab sum jas, mene ako nemozes da me pobedish dzabe togas si Gigant :eek:).... site giganti me mrazat deka sekogas so mene imat jako derbi :eek:)....
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Slab sum jas, mene ako nemozes da me pobedish dzabe togas si Gigant :eek:).... site giganti me mrazat deka sekogas so mene imat jako derbi :eek:)....
Јас за сезона и пол од минус 8 милиони стигнав на ова дереџе... Опстанок ми е првично очекување, ако те тепам уште пубо. :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Само ја останав у четврта лига. :(

Него еве денеска почнал купот, сум заборавил...
 
Член од
27 август 2008
Мислења
299
Поени од реакции
49
Само ја останав у четврта лига. :(

Него еве денеска почнал купот, сум заборавил...
еве ја ќе ти правам друштво во 4-та лига :pos2: добро е денес во купот победив на гости со 5-0. реков погоре дека сезонава ќе бркам само опстанок во лига, од другата сезона ќе циљам на повисок пласман. ако си за пријателска ајде!!!
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Еве јас пак се регистрирав(првиот пат на меилот ми стигна порака дека нешто не е валидна регистрацијата а тоа беше одамна)
Колку време треба да се чека за да ми дадат тим?:nesum:
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Имам 14 милиона, доволно комплетен тим за оваа сезона така што дефинитивно купувам тренер. каков баланс помеѓу leadership i skill да бирам. се мислам за weak leadership и solid skill level???/ Вие што викате????
 

ogledalo

провинцијалец
Член од
12 мај 2008
Мислења
3.198
Поени од реакции
173
ooo a be mnogu kajgandzii igrale ht )))))

delboja i dime aka tigarot gi znam drugive so znam moz ve znam na ht ama tuka ne. i fantomot go znam mislam i za maktrik pustase nekoi tekstovi )))))
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Играат кајганџии ht бе... :)

Него сега 5 победи, почнав убаво, па двајцата најдобри суспендирани и ме ебаа сега 7:2, а се надевав на победа, али таква е играта.
Имам 58 милиони и се мислам што да купувам, али мислам крило да земам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom