Hattrick - фудбалски онлајн менаџер

ogledalo

провинцијалец
Член од
12 мај 2008
Мислења
3.198
Поени од реакции
173
a koja liga si?
52 miliona investiraj gi vo 5-^ defenderi na 18 god najveke na solid i pukaj so solid trener 2-3 sezoni )))))
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Огледалце огледалце, кој ти е јузер на ХТ?:)

Иначе тој сум, шо пишев за мактрик една колумна и плус бисерите. :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Шулц од војводите... :back: Иначе не те глеам на мсн последно време, а ново мсн иам, види во профилот кај мене и додај ме, да ја обновиме пак мактрик со нови содржини. :)

Поздрав до војводите. :)
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
111
Поени од реакции
14
имам проблем со хетрик не мозам да се логирам ми пишува Not allowed to login! ова од кога го ставија новиот изглед има некој друг ваков проблем?
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
имам проблем со хетрик не мозам да се логирам ми пишува Not allowed to login! ова од кога го ставија новиот изглед има некој друг ваков проблем?
Same here. И ја сум надвор, not allowed to login. :toe: Некој друг, и нормално, решение... али брзо, не сум поставил состав за пријателска...
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
111
Поени од реакции
14
Хмм јас мислев до мене е...ама изгледа нешто имаат проблеми со новиов изглед сега во 8 го ставија само ме чуди што моментално има 37 125 online и цело време се зголемува а јас уште не можам да влезам....

Same here. И ја сум надвор, not allowed to login. :toe: Некој друг, и нормално, решение... али брзо, не сум поставил состав за пријателска...
Добро е сега ја средија може да го наместиш составот:P
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
едно прашање: кога треба да испунуваш таа лиценца...застанав на 15..нешто за форум беше бев натам наваму и сега ми стои само 15. ________ и се празно...дали треба да се чека или ?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
едно прашање: кога треба да испунуваш таа лиценца...застанав на 15..нешто за форум беше бев натам наваму и сега ми стои само 15. ________ и се празно...дали треба да се чека или ?
Знам на едно, мождаи 15-то беше, треба да испратиш податоци некакви и после чекаш 2-3 дена да ги прифатат GM-ите.
Ја сеуште се мачам во четврта лига, 9 победи и 2 пораза имам, прво место сум, само заради гол-разликата, три екипи имаме ист број на бодови.
Али затоа сега се мислам за 73 милиончиња што да земам...
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.172
Поени од реакции
15.982
Абе добар си ти, ја 2 сезоне се мачам у 5та лига ваљда годинава ќе влезам у 4та.
П.С. кј ги собра бе 73 мил?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Абе добар си ти, ја 2 сезоне се мачам у 5та лига ваљда годинава ќе влезам у 4та.
П.С. кј ги собра бе 73 мил?
Па цела сезона ништо не сум купил, ги собрав од влезници и што продадов играч 25 милиони негде и уште 2-3 играчи по неколку милиони.
 
Член од
16 септември 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
Здраво луѓе нов сум на форумот и гледам тема за ХТ :),како оди почеток на нова сезона,македонски куп :):).
Кажете кои сте на ХТ :D можеби се знаеме.. :P

Со среќа сезоната.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Хмм како не сум ја видел темава до сеа :raz:
Иначе јас играм сеа 2 сезона и праам тим за промоција во 4 лига, дознав за играва уште пред 3-4 години ама тогаш многу комплицирано ми изгледаше и по 1 месец прекинав. Сеа планирам да терам долгооо :helou:
Тимот ми е Macedonia Utd :salut:
 
Член од
16 септември 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
Хмм како не сум ја видел темава до сеа :raz:
Иначе јас играм сеа 2 сезона и праам тим за промоција во 4 лига, дознав за играва уште пред 3-4 години ама тогаш многу комплицирано ми изгледаше и по 1 месец прекинав. Сеа планирам да терам долгооо :helou:
Тимот ми е Macedonia Utd :salut:
Играм во 4 мак лига. Поминав у 3 коло на купот :) Со тимот ова ми е 3 сеозна по ред како играм.А ја познавам играта 1 година.

Име на Тим Куманово 2009 :)

Ти играше во купот со Лео другар ми :)

Poz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom