Hannah Montana

  • Креатор на темата Foxy`BuTTerFLY
  • Време на започнување

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Хама монтана не ја гледаат младите туку децата земено предвид дека таргет група на серијата е 8-14 годишњаци и за нивна возраст е прилично добра пред се тие не приметуваат многу лоша глума и извештачени карактери.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Младите на целата земја се опседнати со ова девојче, кое очигледно поседува многу таленти.
нејзината серија, во која глуми поп ѕвезда се прикажува кај нас на а1 телевизија.
дали сте ја гледале?
што мислите?
никад не сум ја глеал-така да нишо не мислам.....она нека му ја мисли:smir:
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
Супер серија за недозреани девојчиња !!!!!!!!!!!!!
 

MissDiddy

Foxy`s little sister
Член од
1 март 2009
Мислења
11
Поени од реакции
2
Za 16 godishna mislam deka ima najbolje glas..Ama veke e stanata dosadna so serijata..se isto se desava :tapp:..Pesnite i se boljee..
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Имам гледано, не знаат да глумат, не реална е ама знае да насмее така сабаалешки. Има смешни момент,сепак се вртат истите по многу пати.
 
Член од
24 февруари 2009
Мислења
196
Поени од реакции
3
интересна ми е серијава онака да те насмее
ја глеам само коа сум прва смена па после школо ме релаксира
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Хана Монтана со Млади Бунтовници? Нема ни споредба , ви се молам
Хана Монтана е за деца под 7 години, не знам дали некој над 7 години ќе се осмели да каже дека ја гледа
Јас се осмелувам да кажам дека ја гледам и тоа редовно:pipi:.Колку да те релаксира тие 20 минути и да не мислиш на ништо друго добра е. Знае и доста добро да насмее некогаш. Плус на сето тоа Мајли си ја обожавам и како пејачка и многу нормално како женска така да не ја испуштам серијава
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Хана Монтана со Млади Бунтовници? Нема ни споредба , ви се молам
Хана Монтана е за деца под 7 години, не знам дали некој над 7 години ќе се осмели да каже дека ја гледа
И јас се осмелувам да кажам оти ја погледувам по 10-15 мин. месечно. Аресе ме девојката. :pipi: Серијата е за деца.. така да само тие ги гледат сите епизоди и секој ден ја чекаат пред тв.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Поглупа серија здравје.

Ја стварно не сфаќам што е тоа убаво во дебилскава серија.
 

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
Dosadna e super i sto prekinaa da ja emituvaat.
 
А

Александра Д.

Гостин
Сестра ми ја гледаше кога ја даваа, и фрлив неколку погледи. Не ми се допаѓа толку, но девојчето ми имаше убав глас, некогаш знам да ја имитирам.
Не ми е серијава нешто посебно и не мислам да ја гледам доколку и понатаму се прикажува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom