Hannah Montana

  • Креатор на темата Foxy`BuTTerFLY
  • Време на започнување
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Младите на целата земја се опседнати со ова девојче, кое очигледно поседува многу таленти.
нејзината серија, во која глуми поп ѕвезда се прикажува кај нас на а1 телевизија.
дали сте ја гледале?
што мислите?
 

MissDiddy

Foxy`s little sister
Член од
1 март 2009
Мислења
11
Поени од реакции
2
Epa opsednati sme normalno..koj ne ja saka miley cyrus ? ljubomornite =) aj pozz:back:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Вештачки хумор, вештачка глума, вештачка сценографија. Ама добро, мене ми е глупава, нормално е децата да ја сакаат.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Не ја гледам, не ми е интересна, баш напротив. А девојчето ми изгледа дека премногу го форсираат.
Ал знам во како беше со Ребелдевеј кога бев 5то, така да не и` замерувам на младинава, ќе и мине.:)
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
јас ја гледам чат пат кога ќе ја фатам, најмногу ми се допаѓа што серијата, односно актерите се весели, разиграни, зрачат со позитивна енергија а има и пристојна доза на хумор
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Хана Монтана со Млади Бунтовници? Нема ни споредба , ви се молам
Хана Монтана е за деца под 7 години, не знам дали некој над 7 години ќе се осмели да каже дека ја гледа
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Ja имам неколку епизоди гледано..
(несакам да бидам сфатена погрешна ама Мајли ми е некако антипатична)
сепак серијана си е приказна за себе...интересна е така баш тинејџерска,само некои работи ми се многу неповрзани..
исто така да наведам дека сакам повеќе серии што има 90% барем реалност, а оваа серија баш и ја нема

едит:
Хана Монтана со Млади Бунтовници? Нема ни споредба , ви се молам
Хана Монтана е за деца под 7 години, не знам дали некој над 7 години ќе се осмели да каже дека ја гледа
jaс се осмелувам да кажам дека ја имам гледано..:smir:
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
Продукцијата на серијава е Дизни.. па така да се знае на кој ќе му е интересна, а на кој нема.. имам гледано 2 епизоди и да бев неколку години помал мислам дека нон-стоп ќе ја гледав..

инаку не се слагам дека серијава е без веза и дека нема никој над 7 години што ја гледа.. :smir:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Супер е.....ама за 5-6 оделение!Неам нишо против серијата,ама некако детска ми е.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Досадна е ко утрински пролив на чучевац. Дури и од Боки е подосадна
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
нема врска дека е детска и дека само 7 годишни деца ја гледаат, јас би рекла дека ја гледаат сите кои во срцето се чувствуваат како деца, па како ги гледаме цртаните филмови, иако главно се наменети за мали деца.
разликата е што малите деца се полудени по Хана Монтана, сонуваат да се како неа, се облекуваат како неа, а јас на пример само ја гледам заради наведените причини во претходниот пост
бтв некогаш и мама ќе ја фатам како ја гледа :pipi:
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
250
море ако ја заберам таа....:zlo:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
И јас имам нешто видено, не можете да кажете дека ова е за деца од 15 па натака, можда Мајли е тинејџерка во серијата, али ве молам, глумата, иритантноста според мене се за деца т.е некаде од 7 па до кај 13 години кои немаат појма од глума и од такви ствари...

Респект за девојчето, стварно ја направија ѕвезда и ја почитувам поради тоа, и нејзините прекрасни песни, на моја возраст е и стварно голем респект поради тоа. Ама глумата и е на најмало ниво, може и така треба да глуми во серијава... сепак ете за неколку месеци ќе биде и премиерата на филмот :pipi:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Еднаш ја имам фатетно и не е многу лоша има некои интересни инсерти ама не би губел време за тоа!
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
ке повратам...
а иначе има добар глас како за 16 годишна... потаму ке се надогради и можи ке биди dissent :):) ...
не ја гледам серијата.. (сфативте од погоре ) :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom