GTA IV

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Ах, златна 9800GTX. Во комбинација со DX 10, нема разлика помеѓу вистинскиот живот и виртуелниот.
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Скриншот од PC-то на Корун,значително подобро...

признавам ! пола мин бев со отворена уста :pos: .... додека не ми проработе мозокот кој за момент беше блокиран :)


ах што сте вие... нц нц нц :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Јас мислам дека причината за големите системски побарувања на GTA 4 е само профит...Финта на Nvidia i Intel , заедно со Rockstar... Сите знаеме дека има забегани гејмерчиња, сегде е истакнато дека играта као демек боље функционира со Nvidia графичка картица...и ќе си речат: Па ајде бе, вреди за оваа игра да дадам пари за Quad Core i 9600-ка :) ... И после недела-две ... Еееј дечки извинете, нешто тука имало проблеми, еве ви пач средено е... Вака ја наоѓам логиката, незнам за вас.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Скриншот од PC-то на Корун,значително подобро...

А зошто корун не постирал бе ? :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
ах што си ти,а признавам и јас првиот пат помислив дека е скриншот од играта :kesa:
 
Член од
25 март 2006
Мислења
357
Поени од реакции
24
Mac тоа е од гта или нешо си нашол низ нет?? ми изгледа како од некој филм xD
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
иГрава е ТоП! само немам од кого да ја земам, а ја нема да се купи кај нас ( за пиратската зборувам ) :)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.561
Поени од реакции
6.674
Утре идам да ја земам :zlo:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
[URL=http://imageshack.us] [/URL]


Еве уште еден скриншот да видите какво е :)

Да ве прашам само, дали некој има проблеми со Save на Settings ? Кога ќе ја пуштам играта, Сејвнувам резолуција, и други графички ствари, и кога ќе ја пуштам нареден пат играта, све ми е сменето и морам све од почеток...Ако имате, или знаете како да се среди овој BUG , пишете.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom