Grand Theft Auto V

Член од
29 октомври 2014
Мислења
12
Поени од реакции
0
Здраво Дечки. Знам дека групата е специфично за gta v ,но ве молам за помош.Ја имам инсалирано max payne 3 , но не ми се уклучува играта. Ми пишува the application was unable to start correctly (0xc000007b). click ok to close the application. Се пробав и пак не бива.
 
Член од
3 мај 2015
Мислења
81
Поени од реакции
17
некој да игра...? да се стаиме малце онака фри роум да се зезаме онлајн?
 
Член од
16 јуни 2013
Мислења
418
Поени од реакции
344
Има батки што играат гта онлајн?
 
Член од
3 февруари 2013
Мислења
609
Поени од реакции
1.028
Што е финтата со CEO мисиите? Колку и да добие CEO (газдата), assosietes добиват по 5000-10000. Нели е малце ако CEO продаде special item што може да кошта ~700k.

Дајте да напраиме некоја пара со овие. Со stefchoz игравме малце ама треба уште еден.
Овие помагаат, многу.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.947
Поени од реакции
6.144
може некој да ми помогне кај да ја најдам гта сан андреас да ја download и да ја инсталирам или некоја понова верзија на гта ?
 
Член од
3 мај 2015
Мислења
81
Поени од реакции
17
има некој што се трка на новиов апдејт? да се собереме ако има и да испукаме некои трки :)
 
Член од
3 февруари 2013
Мислења
609
Поени од реакции
1.028

*clickbait

Иначе, кам August update? CEO беше у Јуни, Stunts у Јули. Ќе очекуваме ли нешто за Август и Септември?
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
има ли некоја финта како да го намалам лагот при играње? могу лагира при трчање, пукање и возење. Ги играм мисиите, не онлајн. се ми е на минимум ставено
ја играм на лаптоп
Intel(R) Core(TM) i7-4700HQ CPU 2.40 GHz
RAM 8GB
64-bit Operating System
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
има ли некоја финта како да го намалам лагот при играње? могу лагира при трчање, пукање и возење. Ги играм мисиите, не онлајн. се ми е на минимум ставено
ја играм на лаптоп
Intel(R) Core(TM) i7-4700HQ CPU 2.40 GHz
RAM 8GB
64-bit Operating System
Ако се ти е на минимум ставено, и ги имаш последните драјвери за графичката (ваљда i7 лаптоп има дедицирана?), и го имаш последниот апдејт за играта, ондак, тоа што ти преостанува е да намалиш резолуција и да ги изгасиш сите програми во позадина кога играш.
 
Член од
3 февруари 2013
Мислења
609
Поени од реакции
1.028
Intel(R) Core(TM) i7-4700HQ CPU 2.40 GHz
RAM 8GB
64-bit Operating System
Камо графичка? Ако имаш nVidia графичка сигурно имаш и GeForce Experience што може да ги оптимизира игрите.

И ако е лаптоп гледај графичката да ти е ставена како Primary GPU, а не интегралната (Intel HD Graphics).
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
Камо графичка? Ако имаш nVidia графичка сигурно имаш и GeForce Experience што може да ги оптимизира игрите.

И ако е лаптоп гледај графичката да ти е ставена како Primary GPU, а не интегралната (Intel HD Graphics).
интегрална е на лаптопов..:([DOUBLEPOST=1472416790][/DOUBLEPOST]
Камо графичка? Ако имаш nVidia графичка сигурно имаш и GeForce Experience што може да ги оптимизира игрите.

И ако е лаптоп гледај графичката да ти е ставена како Primary GPU, а не интегралната (Intel HD Graphics).
интегрална е на лаптопов..:(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom