Garena Users

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Но Мкд вади најдобри пингови,бар ако не играш во Мк,играј во некоја од соседните земји.
Џабе и High Level Room,кога играат само нубци кои дремат по 20 саати на ден на Garena.

Или Ханзо,играј со нас,договараме партии ние.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
во хлр има доста поинаков бан систем од мкд собите , така да таму тешко да наидете на ливери ... А нивото на играта е каде каде поголемо од мкд собите ...
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.369
Од мкд собите не се вади леб :)
ако сакаш да играш Поасални партии играј во дота ладер од 1-15 јесда и таму има секакви дегенчиња али се е подобро од мкд собата...
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
78
Од мкд собите не се вади леб :)
ако сакаш да играш Поасални партии играј во дота ладер од 1-15 јесда и таму има секакви дегенчиња али се е подобро од мкд собата...
мкдашите се тапа...уствари цела гарена е тапа али тоа е. Најбоље се хај левел собите(кога не можеш у лан, тоа е само алтернатива)
 
Член од
23 август 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Nick: toni.control
Clan: nHs
Rooms: Europe HLR 05, mkd 2, Croatia 2...
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.334
Поени од реакции
2.222
Незнам каде да пишам па еве се решив тука!

Кога отварам Гарена и кога ке изиграм некоја игра (дота) и сега кога се исклучувам кога ја исклучувам играта од доле од кај саатот каде што е и кога ке одам Ехит и право ми се рестертирува компјутерот, до гарената е или до мојов компјутер ?
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Незнам каде да пишам па еве се решив тука!

Кога отварам Гарена и кога ке изиграм некоја игра (дота) и сега кога се исклучувам кога ја исклучувам играта од доле од кај саатот каде што е и кога ке одам Ехит и право ми се рестертирува компјутерот, до гарената е или до мојов компјутер ?
И мене ми се рестертира компјутерот на истиот начин.
Кај мене проблемот е sXe-то, ако имаш и ти sXe, пред да вклјучиш Гарена, изгаси го sXe-то.
Или проби пред да ја изгасиш Гарената направи се Busy и изгаси, друг начин нема, според мене.:toe:
 

Gohan

I (L) Fußball
Член од
14 февруари 2009
Мислења
420
Поени од реакции
14
Name : nickyxx
Level : 11
Server : Mkd , Europe.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom