Garena Users

Член од
27 април 2009
Мислења
2.396
Поени од реакции
1.352
Неможе воопшто да ти се пушти Гарената...
Ако е тоа Ctrl Alt Delete ...processes и end process на Garena.exe
После ќе можеш.
Позз
Не не, се пушта Гарена се тоа. Пишам username и password, чекам 1минута и кругчето си вртит и после ќе ми напишит " Connect to Server Failed ". Го менвам серверот, ама пак исто е...
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
706
Поени од реакции
137
Не не, се пушта Гарена се тоа. Пишам username и password, чекам 1минута и кругчето си вртит и после ќе ми напишит " Connect to Server Failed ". Го менвам серверот, ама пак исто е...
Да да, еве и мене сеа исто ми праи... нз што е :(
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.396
Поени од реакции
1.352
Сега читам и на форумов на garena сите истиов проблем го имале...
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.592
Поени од реакции
692
Јас сум |Bad Boy|>Macedonian< на COD2 :D само во последно ме нема. Го форматирав laptop-от и уште ја инсталирам играта...
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
671
Imam poveke useri


IrakiGir - 19 lv
-=DeviL_BlooD=- - ovoj mi e prviot acaunt i mi go haknaa 15 lvl mi bese
-B5B-1mba - ovoj mi e 12 lvl ama sum baniran na macedonian 1 zasto go reklamirav mojot forum za cs :D
Dovicinski - 12 lvl - sega so nego igram !
{LoL}{1|m|b|a} - ovoj mi e 14 ne go igram veke imeto ne mi se sviga mozam da go dadam na nekoj ako go saka :)

--- надополнето ---

A dodeka imase ladder bef 33 lvl xD
 
На врв Bottom