Futurama

Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365


Ама пуштив солза искрено. Мислиш некоја друга телевизија ке ги собере или тоа е тоа?
 

Hyperz

Изгубен во времето и просторот...
Член од
13 август 2011
Мислења
703
Поени од реакции
423
Се надевам дека ке има продолжение, мора да има...
It's too good to be put to an end :place:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.697
Поени од реакции
27.928
Не верувам овојпат, едино филм за крај максимум..
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.285
Не стасав уште до финалево за кое вие зборувате, ама и ова ми беше тажно.​
Да се спремам за плачење ја, а? Уште 3 епизоди... :(
бтв мислам дека ми го спојлнавте​
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.285
Леееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееејм!

Изгледа многу го изхајпавте, не требаше да ве читам. Не ми беше многу тажен крајот. Кога ја гушна мајка му ми беше многу потажно од ова...Добро финале како и да е, повеќе ми е жал што заврши серијава


 
На врв Bottom