Football Manager 2012 - Општа дискусија

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.771
Поени од реакции
11.865
Agim Ibraimi сс од 1.1.2013.
+Најдобар МК играч на 2012
+најдобар млад МК играч за 2012. Гази на 12кава.
 

Attachments

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.771
Поени од реакции
11.865
Ибра се пензионираше на 33 години на играва
 
Член од
3 декември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
799
Некој ако може да ми прати линк да го симнам само едиторот...:)
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.559
Поени од реакции
1.834
Некој да не ја игра 12кава на windows 8?
Нешто не ми ја пушта па ваша помош ќе ми биде добредојдена, кризи пукаат. :)
 

Milanisimus

Gladiator
Член од
12 јули 2009
Мислења
460
Поени од реакции
178
Дали ги има некои тренинзите од фм-балкан за 2012 ? Пробував да ги симнам но ги нема.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
4.745
Поени од реакции
5.154
Simnav fm 2012 posle podolgo vreme
Nekoj da ne moze da mi ja prati taktikata Beast mode sto beshe 4-5-1.Najdov samo na edno mesto ama nemoze dase simnuva bagosana e nesto.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Како ви е интересно да играте со примејд тактики и само со тие? :eek::eek:
 
На врв Bottom