Football Manager 2012 - Општа дискусија

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Agim Ibraimi сс од 1.1.2013.
+Најдобар МК играч на 2012
+најдобар млад МК играч за 2012. Гази на 12кава.
 

Attachments

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Ибра се пензионираше на 33 години на играва
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Некој ако може да ми прати линк да го симнам само едиторот...:)
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Некој да не ја игра 12кава на windows 8?
Нешто не ми ја пушта па ваша помош ќе ми биде добредојдена, кризи пукаат. :)
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.282
Поени од реакции
9.308
Дали ги има некои тренинзите од фм-балкан за 2012 ? Пробував да ги симнам но ги нема.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.141
Поени од реакции
11.224
Simnav fm 2012 posle podolgo vreme
Nekoj da ne moze da mi ja prati taktikata Beast mode sto beshe 4-5-1.Najdov samo na edno mesto ama nemoze dase simnuva bagosana e nesto.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Како ви е интересно да играте со примејд тактики и само со тие? :eek::eek:
 
Ф

Флеш

Гостин
Desperate times call for desperate measures :ROFLMAO:

Dali ima nekoj socuvano files za dodavanje na dopolnitelni ligi na FM2012?
Nemam igrano dosta vreme, sega so ova izolaciive se naogja nesto slobodno vreme
Јас ја имав комплетно цела игра со плус лиги на екстерниот до пред 2 недели кога го форматирав .... Абе човек да кажешееее :ROFLMAO: :facepalm:
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.282
Поени од реакции
9.308
Јас ја имав комплетно цела игра со плус лиги на екстерниот до пред 2 недели кога го форматирав .... Абе човек да кажешееее :ROFLMAO: :facepalm:
pred 2 nedeli nemase volku sranja so virusov, ni pa imav vreme za FM. jas go imam osnovniot install file, sakav oni emirati ligi a u, da gi dodatam, nesto bos, da mine vreme. nema veze, se naogja zanimacija sekogas :ROFLMAO:
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.282
Поени од реакции
9.308
dali ima primeteno nekoj na fm12, dali od 2013 nataki croatia se racuna kako EU zemja?

igram so birmingam, za hrvatski igraci bara work permit, jebo pas mater :D
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.117
dali ima primeteno nekoj na fm12, dali od 2013 nataki croatia se racuna kako EU zemja?

igram so birmingam, za hrvatski igraci bara work permit, jebo pas mater :D
Од 2013 година Хрватска влегува во ЕУ, а Србија, БИХ и Црна гора мислам дека беа влезени во 2018 година. Ако имаш ФМ едитор смени ги националните правила за да немаш странски играчи кои ќе чекаат работна дозвола. Жива глупост е тоа со работни дозволи и евидентирање на сите играчи кои не се од ЕУ како странци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom