Football Manager и останати Manager игри!

М

Мартин`

Гостин
Пач за македонска лига во Football Manager 2010 има некаде ? Ако има праќајте по ПП и ме интересира има ли најнов обичен пач за најновите трансфери.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Е сеа вака... во Фифа Менаџер 2010 и 2009 има фајл "DATABASE EDITOR" и влегов во програмчето и имаше Quick Transfer и направив трансфер (не се сеќавам кој, а и не е важно) и сеа ја уклучувам играта и почнувам со тој тим што направив трансфер (пр. Абдонлахор од А.Вила во Интер) и го земам Интер и гледам дали го има Абдонлахор во тимот и го нема... дали знае некој дали тоа е само за едитирање или може да се прави и трансфери затоа што таму има Quick Transfer и ако знае некој како да го имам тој фудбалер во тимот нека пише што побрзо затоа што ми треба ВЕ МОЛАМ!... благодарам однапред

Некој ? што побрзооо
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Има патц за македонска лига на 2009 менагер ? ај казете ако има кај да го најдам и да го слевнам копилето :)
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Луѓе ве молам кажете каде се наоѓа registration code за Фифа Менаџер 2010
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
ako mozhe nekoj da mi gi najde football manager 2005 ili football manager 2006 ?! blagodaram
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.579
Поени од реакции
43.127
На FIFA Manager стигнав до 2023 и ми се расипа компјутерот... Сеа се молам да ми е у D ставена оти отиде....
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Па на C: ти Save-от сигурно така да пиши пропало ти е тоа
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.273
Поени од реакции
5.117
Дали можи да ми поможите ја имам играта Championship Menager 2008, откако ќе ја инсталирам и ќе ја пуштам да играм излегва ова:

Championship Menager 2008 error

Direct3D faild to initialise - please ensure you have a direct3D compatable card and driver.
GerDeviceCaps () faild

Шо е работата барам помош ви благодарам од напред
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Дали можи да ми поможите ја имам играта Championship Menager 2008, откако ќе ја инсталирам и ќе ја пуштам да играм излегва ова:

Championship Menager 2008 error

Direct3D faild to initialise - please ensure you have a direct3D compatable card and driver.
GerDeviceCaps () faild

Шо е работата барам помош ви благодарам од напред
Графичката те заебава... Шо графичка имаш ?
 

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.492
Поени од реакции
4.336
Имам проблем мислам дека би можеле да ми помогнете...
Значи играм Championship Мanager 2010, и играм со Манчестер ситѕ онака без везе и почнувам све добро играм 2 пријателски идат скоро 2 месеца и еден ден пред да почне Премиер Лига ќе ми се исклучи играта и пишува Dont Send...и цело време така ја преинсталирав дури и формат на PC удрив ама истото ми се слушува увек еден ден пред да почне првенството..незз шо сака да биде ако има некој да ми помогне би ме спасил иначе многу ми се игра :D

eве:

 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Дали има некој кој знае на Fifa Manager 2010 да постави слика на играч значи да не биде онаа дефолт туку негова да се стави би замолил доколку некој зане да ми пише пп или тука како се прави тоа затоа што се утепав пробувајќи но никако не успеав
 
Член од
23 август 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Na 2008 ja imase makedonskata liga, so Vardar igrav 11 sezoni, vo makedonija osvoiv se i ednas kup uefa :)
P.S. znae li nekoj kako da ja najdam footbal manager 2008 so makedonska liga?
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.652
Поени од реакции
9.866
Na 2008 ja imase makedonskata liga, so Vardar igrav 11 sezoni, vo makedonija osvoiv se i ednas kup uefa :)
P.S. znae li nekoj kako da ja najdam footbal manager 2008 so makedonska liga?
Ти треба цела игра или само пачот за Македонска лига ?
Ја го имам пачот иначе ако ти треба пиши ми на профил или ПП да ти го пратам некако. ( пошо незнам од кај го симнав )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom