FIFA 2011 ПРИЈАТЕЛСКИ НАТПРЕВАРИ

Член од
21 јуни 2010
Мислења
192
Поени од реакции
13
Kobe Bryant | 4 : 2 | Rocky

--- надополнето ---

Хет - трик на Руни !!!
 
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
ако има некој за пријателска пошто закаснив за пријавување во прва лига
 

JOE

madrid madrid y nadie mas!
Член од
31 март 2007
Мислења
2.955
Поени од реакции
402
АКо има кандидати за пријателска на Фифа 11 да си напрам со некој се регистирав на gameranger..
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.608
Поени од реакции
464
АКо има кандидати за пријателска на Фифа 11 да си напрам со некој се регистирав на gameranger..
Кој ти е никот? Кој сака нека ме додаде Xak
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
310
Поени од реакции
101
што испадна со турнириве.Играте ли уште???
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
310
Поени од реакции
101
Брат јас не сум упатен како треба ова.Ако знаеш како да ти дадам мсн и кој фудбал сакаш ќе го играме.
--- надополнето: 24 декември 2011 во 20:09 ---
Што бидна!:)
Да,туку ние меѓу себе да си играме :)
 
Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
784
Брат јас не сум упатен како треба ова.Ако знаеш како да ти дадам мсн и кој фудбал сакаш ќе го играме.
--- надополнето: 24 декември 2011 во 20:09 ---
Што бидна!:)
Инсталирај само gameranger,фифа 11 и можеме да почниме :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
310
Поени од реакции
101
Друг некој за игра има ли????
--- надополнето: 25 декември 2011 во 00:23 ---
Друг некој за игра има ли????
 

Kajgana Shop

На врв Bottom