FIFA 2011 ПРИЈАТЕЛСКИ НАТПРЕВАРИ

Член од
24 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
2
1. Ред Девил, qetpoi
2. kикоделовски, kiks
3. IncT, wachira
4. damzienator, 5hiny_mkd
5. ДоН ЏеЛаТиМуС, Don Djelatimus
6. DEXS, DEX
...
И јас сакам да играм во турнирот. Играме со кико и тој ми кажа за турнирот, па си реков да се пријавам ако се почнати пријавите. Ако не се почнати пријавите, кога ќе почнат сметајте на мене :salut:
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
1. Ред Девил, qetpoi
2. kикоделовски, kiks
3. IncT, wachira
4. damzienator, 5hiny_mkd
5. ДоН ЏеЛаТиМуС, Don Djelatimus
6. DEXS, DEX
7.Goran_Red, Red_devil
...
Да се метит.
 
Член од
7 септември 2009
Мислења
136
Поени од реакции
194
Адд ме и мене па да направиме некоја утакмица, ја повеќето ве адднав, ник на gameranger: T I G A R
Поздрав,

btw
1. Ред Девил, qetpoi
2. kикоделовски, kiks
3. IncT, wachira
4. damzienator, 5hiny_mkd
5. ДоН ЏеЛаТиМуС, Don Djelatimus
6. DEXS, DEX
7. Goran_Red, Red_devil
8. tigar4e, T I G A R
...
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
Ај малце да ја свежниме темата


Kiks |2:3| Dex
Kiks |3:1| Dex
Kiks |2:1| Dex

првата ашуле ме напрај... 3:0 губев, намалив на 3:2 дури и ќе израмнев. Ама требаше да биди најмалку 15:2...
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
АБе живи сте? Нешо турнир демек ќе се праеше? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom