Fantasy UEFA Champions League - 2019/20

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.509
Поени од реакции
42.691
Последно уредено од модератор:

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.244
Поени од реакции
19.687
Ми се допаѓа. Инаку не се внесени уште тимовите кои преку плеј-оф се квалифицираа така утре би требало да ги стават.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.509
Поени од реакции
42.691
Ми се допаѓа. Инаку не се внесени уште тимовите кои преку плеј-оф се квалифицираа така утре би требало да ги стават.
Не зезај.
Види го филтерот по цена. Пример ти остануваат 4.5 милиони и сакаш да ги видиш достапните играчи, а тебе ти ги прикажува и тие од 5 милиони.

Второ сакаш да ги видиш играчите на Реал, па после тоа на Баерн. Прво треба да ги отселектираш Реал, па да ги селектираш Баерн.

Лошо е
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.509
Поени од реакции
42.691
Линк за влез во Кајгана лига за новата сезона. Ќе биде апдејтиран насловот и првиот пост.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.244
Поени од реакции
19.687
Линк за влез во Кајгана лига за новата сезона. Ќе биде апдејтиран насловот и првиот пост.
Дај ми кодот, јас преку апликацијата ќе играм
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
11.945
Поени од реакции
4.057
Феликс во средина..од Ајакс неможам играч да земам кога идам во тимови воопшто не ми ги испишува..катастрофа тешка
 
На врв Bottom