Fantasy Premier League 2020/21

Член од
26 јануари 2009
Мислења
6.810
Поени од реакции
4.655
Wtf, сум скокнал од 4 300 на 3 600or со нула поени? :O
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
6.810
Поени од реакции
4.655
2 535 поени.

2 267 во свет, втор во Македонија, за 4 поени. :D

Убедливо најдобра сезона за мене и најинтересна секако, а богами и заработив некоја паричка. :D
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.587
Поени од реакции
6.283
2 535 поени.

2 267 во свет, втор во Македонија, за 4 поени. :D

Убедливо најдобра сезона за мене и најинтересна секако, а богами и заработив некоја паричка. :D
Честитки, страшно добра сезона.
Ја завршив 4ти на Кајгана, добар исчекор со бодови ама мал напредок на ранк, целта беше 10к, не успеав за малку, ајде наредната сезона
321.PNG
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.049
Поени од реакции
3.273
Просечна катастрофална 13та година како за неотварање состав во пола сезона :)

fantazi.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom