Facebook Messenger

Се "предадовте" и ја инсталиравте?


  • Вкупно гласачи
    81

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.027
Поени од реакции
14.947
Пишете им на плејторот таму во коментар.
 

Boki16 tka

Sarma
Член од
23 јуни 2017
Мислења
65
Поени од реакции
34
Здраво Почитувани Форумџии! Имам проблем во врска со месанџерот значи особата/личноста сеедно ;) може да ми пишува ѕвони а јас ништо не можам се е ок пријатели сме и на фб и на месенџер! А со останатите све е во ред! Зошто е тоа така? Ако некој знае нека шерне!
Screenshot_20191004-083104.png
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.005
Поени од реакции
57.044
Здраво Почитувани Форумџии! Имам проблем во врска со месанџерот значи особата/личноста сеедно ;) може да ми пишува ѕвони а јас ништо не можам се е ок пријатели сме и на фб и на месенџер! А со останатите све е во ред! Зошто е тоа така? Ако некој знае нека шерне!
Прегледај го приврзокот 218895
Те блокнал
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Темава ме потсети колку беа забегани луѓево кога испадна месенџерот. Па и насловот се "предадовте" :popce:
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Темава ме потсети колку беа забегани луѓево кога испадна месенџерот. Па и насловот се "предадовте" :popce:
Не е наслов на тема тоа, туку е анкета.

И не, не беа луѓето забегани, туку Фејсбук - баш така беше тој период, сите бараа начин како да си го зачуваат интегрираниот чат, дури и ден-денес Месенџер како засебна апликација е тотално непотребна. Исто како и ова ѓубре што го издадоа пред некој ден, Threads for Instagram.

Денот кога ќе одлучат да го одвојат Инбоксот од Инстаграм како посебна апликација - ќе се деси истиот meltdown. Дегенски одлуки.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.401
Поени од реакции
6.021
Кога ќе спуштам видео или гиф од на редит на пример и сакам да го пратам ми вика видеото дека е предолго и дека ќе треба да го кропирам иако е во големина од 3мб, ова ми се дешават на самсун а7, на ајфон го немат ваквиот проблем... некое чаре?
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Кога ќе спуштам видео или гиф од на редит на пример и сакам да го пратам ми вика видеото дека е предолго и дека ќе треба да го кропирам иако е во големина од 3мб, ова ми се дешават на самсун а7, на ајфон го немат ваквиот проблем... некое чаре?
Купи си ајфон.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Здраво Почитувани Форумџии! Имам проблем во врска со месанџерот значи особата/личноста сеедно ;) може да ми пишува ѕвони а јас ништо не можам се е ок пријатели сме и на фб и на месенџер! А со останатите све е во ред! Зошто е тоа така? Ако некој знае нека шерне!
Прегледај го приврзокот 218895
Те блокирал.
Изгледа не сте баш "пријатели". :D
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.021
Колку е лесно полиција/тајни служби да влезат во твојот приватен профил? Мит или Вистина?
Треба некои налози или може некој рандом да си влегува кога сака и како сака?
Ваше мислење.
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
583
Поени од реакции
246
Колку е лесно полиција/тајни служби да влезат во твојот приватен профил? Мит или Вистина?
Треба некои налози или може некој рандом да си влегува кога сака и како сака?
Ваше мислење.
Рандом никој неможе да ти влегува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom