Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
12 јуни 2013
Мислења
103
Поени од реакции
50
Мала помош ? Не можам да ја најдам опцијата за исклучување коментари на мојот ФБ ? Не сакам да се коментира на мојот ФБ Ѕид и објави ?
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Здраво, немам никаков пристап до мојот прв фејсбук профил! Сметката беше регистрирана на 28:02:2012 со тогашниот сервер хотмаил и плус телефонскиот број што беше поврзан со сметката повеке не е валиден ве молам за помош!!!
Автоматски споено мислење:

Hii or Good Evening please on all members help me for my big problems with fb account!
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2016
Мислења
45
Поени од реакции
4
ве молам за помош,како може стар профил на кој незнам ни пасворд ни емаил да избришам неможам да се најавам воопшто ..
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Здраво, ве молам за помош! Како можам да го вратам мојот прв фејсбук профил кој сеуште е активен? Ви благодарам поздрав.
Автоматски споено мислење:

Има ли некој стручен од вас да ми каже како да си го вратам мојот прв ФБ профил кој што уште постои не е избришан!???
 
Последно уредено:

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Здраво, ве молам за помош! Како можам да го вратам мојот прв фејсбук профил кој сеуште е активен? Ви благодарам поздрав.
Автоматски споено мислење:

Има ли некој стручен од вас да ми каже како да си го вратам мојот прв ФБ профил кој што уште постои не е избришан!???
Како изгуби пристап?
Не си ја знаеш лозинката? Друг го користи?
Дај малку повеќе информации…
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Значи вака мојот прв фејсбук профил е со малце подолга историја! Се сеќавам и на последната лозинка ама тој број што беше поврзан со таа ФБ сметка јас како побезбеден начин за најава му беше ставил двојна проверка-автентификација зборувам за ФБ јас лично што така го подесив! Е сега проблемот е во тоа што немам пристап до бројот бидејќи е повлечен од операторот исто и до Е-маил адресата немам пристап!!! Help me please...
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.459
Значи вака мојот прв фејсбук профил е со малце подолга историја! Се сеќавам и на последната лозинка ама тој број што беше поврзан со таа ФБ сметка јас како побезбеден начин за најава му беше ставил двојна проверка-автентификација зборувам за ФБ јас лично што така го подесив! Е сега проблемот е во тоа што немам пристап до бројот бидејќи е повлечен од операторот исто и до Е-маил адресата немам пристап!!! Help me please...
А да се откажеш од Фејкбук, тоа не е опција? o_O
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
А да се откажеш од Фејкбук, тоа не е опција? o_O
Неможам никако да се откажам од тој ФБ затоа што сите пријатели ми беа на тој ФБ а и имам важни пораќи! Сега до наредниот месец точно 11 год како е креиран профилот!!! Тоа за мене не е Options!!!
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Неможам никако да се откажам од тој ФБ затоа што сите пријатели ми беа на тој ФБ а и имам важни пораќи! Сега до наредниот месец точно 11 год како е креиран профилот!!! Тоа за мене не е Options!!!
Обиди се да добиеш пристап до имејл адресата.
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Обиди се да добиеш пристап до имејл адресата.
Немам пристап до имејл адресата бидејќи емаил акаунтот беше регистриран со тогашниот сервис хотмаил денешен outlook на Microsoft и пробувам да се најавам на емаил акаунтот и ми вика таква сметка не постои а од друга страна Е-адресата сеуште е поврзана со тој ФБ! Кажи ми што да направам???
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Немам пристап до имејл адресата бидејќи емаил акаунтот беше регистриран со тогашниот сервис хотмаил денешен outlook на Microsoft и пробувам да се најавам на емаил акаунтот и ми вика таква сметка не постои а од друга страна Е-адресата сеуште е поврзана со тој ФБ! Кажи ми што да направам???
Па ништо брат мора да најдеш начин да влезеш во имејл адресата иначе нема чаре. Нема врска што е хотмаил истите функционираат уште, иди Forgot Password или слично. Ако немаш пристап ни до бројот ни до имејлот со кој што е регистриран акаунтот тогаш немаш никаков начин да докажеш дека е твој и тешко или скоро невозможно е дека ќе го вратиш.

Прочитај ги и овие, може ќе најдеш нешто корисно:
I can’t reset my Facebook password because I can't access the email or mobile phone number on my account. | Facebook Help Center
How do I recover an old Facebook account I can't log into? | Facebook Help Center
 

Boksy be

Jolie
Член од
6 октомври 2022
Мислења
77
Поени од реакции
67
Па ништо брат мора да најдеш начин да влезеш во имејл адресата иначе нема чаре. Нема врска што е хотмаил истите функционираат уште, иди Forgot Password или слично. Ако немаш пристап ни до бројот ни до имејлот со кој што е регистриран акаунтот тогаш немаш никаков начин да докажеш дека е твој и тешко или скоро невозможно е дека ќе го вратиш.

Прочитај ги и овие, може ќе најдеш нешто корисно:
I can’t reset my Facebook password because I can't access the email or mobile phone number on my account. | Facebook Help Center
How do I recover an old Facebook account I can't log into? | Facebook Help Center
Јас мислам да не ја вклучев двојната прверка за најава сега како што се сеќавам на последната точна лозинка повторно ќе можев да го користам профилот!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom