Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
12 јуни 2013
Мислења
77
Поени од реакции
32
Мала помош ? Не можам да ја најдам опцијата за исклучување коментари на мојот ФБ ? Не сакам да се коментира на мојот ФБ Ѕид и објави ?
 
Член од
6 октомври 2022
Мислења
5
Поени од реакции
3
Здраво, немам никаков пристап до мојот прв фејсбук профил! Сметката беше регистрирана на 28:02:2012 со тогашниот сервер хотмаил и плус телефонскиот број што беше поврзан со сметката повеке не е валиден ве молам за помош!!!
Автоматски споено мислење:

Hii or Good Evening please on all members help me for my big problems with fb account!
 
Последно уредено:

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.304
Поени од реакции
6.637
Аман веќе со ова лажниве спонзорирани објави. Божем продаваат од Амазон за евтини пари телевизор Самсунг.

 
Член од
23 октомври 2016
Мислења
45
Поени од реакции
4
ве молам за помош,како може стар профил на кој незнам ни пасворд ни емаил да избришам неможам да се најавам воопшто ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom