Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
17 мај 2013
Мислења
24
Поени од реакции
0
може ли некој да ми каже како да го направам фејзбукот,луѓето кога ќе ми честитаат роденден ,другите пријатели да не можат да видат,само јас да можам да видам..
благодарам однапред.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Во приватноста барај "Кој може да ги гледа објавите на мојот профил."

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
B

Blade Torch

Гостин
Кој К му е? Преку броусер користам фејсбук, и кога кликам на пораките ме носи во Play Store да слегнам Месенџер. Имам фатено некој вирус или сака да ме примори да инсталирам и да ми свири тука и троши батерија? :mad:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.703
Поени од реакции
27.659
Кој К му е? Преку броусер користам фејсбук, и кога кликам на пораките ме носи во Play Store да слегнам Месенџер. Имам фатено некој вирус или сака да ме примори да инсталирам и да ми свири тука и троши батерија? :mad:
Чудно. Не би требало да е вирус. Да не пристапуваш горе со m. линк?
Ама чекај, преку броусер што пристапуваш ок, а дали тој броусер е на компјутер или на некој мобилен уред?
 
B

Blade Torch

Гостин
Чудно. Не би требало да е вирус. Да не пристапуваш горе со m. линк?
Ама чекај, преку броусер што пристапуваш ок, а дали тој броусер е на компјутер или на некој мобилен уред?
за мобилниот зборам. Многу мрдната работа. Го слегнав месенџерот, викам ај може нема да замара. И сега кога кликам на пораките ми ја дава апликацијата да сум се логирал. :tapp: Одам одма назад на броусерот, кликам на некоја конверзација и пак ми ја отварата апликацијата за лог ин :tapp:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.703
Поени од реакции
27.659
за мобилниот зборам. Многу мрдната работа. Го слегнав месенџерот, викам ај може нема да замара. И сега кога кликам на пораките ми ја дава апликацијата да сум се логирал. :tapp: Одам одма назад на броусерот, кликам на некоја конверзација и пак ми ја отварата апликацијата за лог ин :tapp:
Ја ти препорачувам да се навикнеш.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Имате вие проблеми со фб то? Дур не напраам рефреш на страната, не ми јавува дали некои ми пишал или ми стигнала некоја нотификација, зборам за од пц. Од телефон најнормално си е се
 
Член од
19 март 2014
Мислења
23
Поени од реакции
2
Decki aj ve molam ako znaj nekoj da mi pomogni ima veke edna nedela stara slika ja postaviv od kopm na profil i od togas dali od mob ili komp mi se gubat lajkojte i komentarite koga postavuvam stara slijka na profil da ne znaj nekoj so mozam da napram za da sredam ve molam ako znaaj nekoj pisete mi vo inbox odnapred vi blagodaram
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.929
Поени од реакции
1.659
Зошто у групен чат не ми стигнуваат пораките од неколку пријатели?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Некој да не знае зошто не ми дава под requests -> People you may know. Oдам See All ..исто празно е.
 

Attachments

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
ФБ-во ми е down, само него не ми го отвара.

Screenshot_53.png

Anyone?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom