FA & Capital One Cup

Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Единствено нешто потажно од Челзи е лик од 60 години кој одново и одново отвора профили на социјална платформа, откако ќе добие прво шлакање од членовите, а потоа и пермаментно ногирање од истиот.

Шеесет (со бројка: 60) години. Не е болест само тоа што боли.
 
Член од
15 мај 2021
Мислења
125
Поени од реакции
302
Единствено нешто потажно од Челзи е лик од 60 години кој одново и одново отвора профили на социјална платформа, откако ќе добие прво шлакање од членовите, а потоа и пермаментно ногирање од истиот.

Шеесет (со бројка: 60) години. Не е болест само тоа што боли.
Можно е. Прашање на вкусови. Јас мислам дека нема нешто потажно од тоа да потрошиш 250 милиони евра и во финале да те измоча Брендон Роџерс.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135

Честитки за Лестер. :ojeaa:
Се надевам и вторник ќе ја повторат утакмицата.

Имаш некоја опсесија со постот? Немој да си нервозен, догодина Челзи ќе биде главен фаворит во Лига Европа.
Нема опсесија, толку му е капацитетот. Има 2-3 слики и на секое си ги постира тука, еднакво на неговиот интелектуален капацитет. Барем да се потруди да додај некој текст, да направи некое меме а ла Драгонски, ама овој вода можи да му носи и него.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.163
Поени од реакции
107.619
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Добро чоек зашо си ваков плачко? Многу мразам вакви тужибаби жими се, не те чепка никој и земал тагира админи за банирање... Тажно.
Каде си видел дека некој е тагиран?
Имам потреба секогаш на вакви тажни и малициозни ликови да реагирам. Под дифолт. Некој рефлекс е. Паметници кои мислат дека се над ситуацијата да бидат испратени онаму каде што им е местото.

Јас не сум тој што прекршува правила, правила кои евидентно постојат. Ниту пак јас имам алатки да санкционирам овде. Нула пријави на нечиј пост.
Но, наместо да зборувам на ,,темата" и да возвратам конвенционално, имам потреба вака да се изразам.

Така што, те молам да застанеш со профилирање и да не изиграваш високоморален лик.
Кога на будалаштини ќе се одважи човек всушност да дискутира поткрепено, од другата страна доаѓале лични квалификации и навреди. Кога ќе тргнеш по нечии сестри и мајки, ќе налеташ на ѕид, богами. Особено во реален живот.

И види, како за некое чудо. На негова страна застанува некој што поседува слични карактеристики. Некој што мисли дека има монопол врз подфорумов и мисли дека го поседува. Тоа, пак ќе ти речам. Добиваше игнор како крајно неморален, недоследен и смешен човек, па си реков ајде, нека, можеби нешто е променето. Апсолутно ништо. Синдромот на ,,детска соба" е сеприсутен, не можеш да излезеш од него.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom