Ex Yu

Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.044
Поени од реакции
9.639
Оваа песна јас ја пуштав како диџеј тоа време....(тогаш тоа беше чоек кој ги менуваше касетите по желба на присутните...).....тогаш на профи миксета, а како инпути ги користевме мојот Санио(уште го чувам), и уште еден друг Сони ,,дабл,,


втора гимназија, пре околу 300 ,,тинејџери,, .....:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom