Eurovision Song Contest (официјална тема)

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.061
Поени од реакции
7.098
Последно уредено:
Член од
29 септември 2015
Мислења
226
Поени од реакции
283
Од овие Тијана и Тамара веќе преку глава дојде. Тато изгледа уште си ги гали ќерќиве. Пред некоја година зема меѓу последните места и сега ајде пак на евровизија. Срамота:notworthy:(n)
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
12.821
Поени од реакции
30.914
Оваа година никој нема да ни даде поени, зашто gay лобито кое најмногу гласа на Евровизија нема да биде импресионирано од главниот адут на Тамарчето - :цицки:

P.S. Ај се кладиме дека никој нема да има поголеми цицки од неа на ESC 2019.
 
S

staycalm

Гостин
Оваа година никој нема да ни даде поени, зашто gay лобито кое најмногу гласа на Евровизија нема да биде импресионирано од главниот адут на Тамарчето - :цицки:

P.S. Ај се кладиме дека никој нема да има поголеми цицки од неа на ESC 2019.

За малку и ќе звучеше смешно.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.549
а да не трошиме пари по еуровишн. или тоа е обврска за прием во еу?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.840
Поени од реакции
9.423
Дури и овде истите луге се вртат ко во политикава шо е
ДНО
нема место за други овие нека одат пак пичкави стопанкина и МРТ и сите како црева шо сте врзани маму ви ебем
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.061
Поени од реакции
7.098
Франција

Шпанија

Албанија
 
S

staycalm

Гостин
Франција

Шпанија

Албанија
Франција супер песна ама пеењето во живо малку лошо, треба да поработи на тоа.
Туку, зашо волку фама за шпанскава песна, просечна ми е скроз, и ептен веч видено.
Шпанциве небитно лоша или добра, песните шо ги праќаат секоја година си ги величат ко најдобри да им се. E тоа е веќе патриотизам :icon_lol:
Албанија.. Ок е
 
Последно уредено од модератор:
Член од
7 април 2015
Мислења
2.570
Поени од реакции
1.486
Овие Шпанциве лагано си го бираа победникот на Операција Триумф, си организираа такмичење во шоуто и публиката си гласаше. Поарно здравје.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom