Euro truck simulator 1/2 ( Truck games )

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
да ....
--- надополнето: 18 октомври 2013 во 00:53 ---

брат ,не можам да ти покажам зш ја играм со исклучен интернет ,да не ме фати дека е копија .... мапата е ОГРОМНА .... ја имаш скоро цела Европа ..... поквалитетна не можеш да најдеш .....
Океј пријател ајде баш да видам што мапа вечер ќе ја симнам се надевам ќе испадне нешто добро за некое видео :icon_mrgr:
 
Ф

Флеш

Гостин
:) ˙˙˙ уклот и етиволјаф иг јарикеч атарги шавутратс ај еќ агок ' spoɯ >>--sʇuǝɯnɔop ʎɯ ов иг иватс точап до етиволјаф омас ˙˙˙˙ елјаг јамен ˙˙˙˙ мелборп зеб'шежом
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
:) ˙˙˙ уклот и етиволјаф иг јарикеч атарги шавутратс ај еќ агок ' spoɯ >>--sʇuǝɯnɔop ʎɯ ов иг иватс точап до етиволјаф омас ˙˙˙˙ елјаг јамен ˙˙˙˙ мелборп зеб'шежом

o_O
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Дечки најдов едно одлично место за возење, кое долго време го барав. :icon_mrgr: Инаку ако сакате можете да погледнете на видеото а на крајот има една друга игра која е интересна за тепање време погледнете. Исто имате и линк официјален за да ја симнете.

 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
:) ˙˙˙ уклот и етиволјаф иг јарикеч атарги шавутратс ај еќ агок ' spoɯ >>--sʇuǝɯnɔop ʎɯ ов иг иватс точап до етиволјаф омас ˙˙˙˙ елјаг јамен ˙˙˙˙ мелборп зеб'шежом

Мапата е одлична но треба нов профил за да играш на неа со стариот не бива :( и тие фирми што ги има кај тебе на видеото не ги покажува како лукоил и другите.Незнам што е работата
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Затоа јас гледав што е со ова реченициве :D

Инаку дечки се спрема нова игра незнам дали видовте ако не видовте еве слика и прилика :icon_mrgr:

Кликнете тука
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Абе инсталирав Going East и како што возам на сред возење ја снемува приколката која ја носам до дестинацијата и се губи рутата на мапата ,како да не сум зел :D
 
Ф

Флеш

Гостин
Абе инсталирав Going East и како што возам на сред возење ја снемува приколката која ја носам до дестинацијата и се губи рутата на мапата ,како да не сум зел :D
најновата верзија на играва ,а и не мора да ја инсталираш,само кликаш на икончето и играш :)

http://kickass.to/euro-truck-simulator-2-v1-6-1-incl-going-east-dlc-cracked-3dm-t8037704.html

симни си и Truksim Map :)

http://www.trucksim-map.com/index.php?page=Home&s=44b69805f031c6682aef5cc3338f16efa1963e56
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Дечки повторно ми се мења бојата на камионот втор пат веќе прави вака,само што ја ставив новата мапа Trucksim Map после 3-4 дена пак почна да прави така еве 3-4 тури нон стоп се мења.Некое решение за ова?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom