eRep Гробишта

Член од
12 декември 2009
Мислења
137
Поени од реакции
31
Не бе сериозно и јас си прашуем дал може зош да не си отворам уш еден акаунт ако е дозволиво
Јас играм на таа тактика... гледам мултите со меинот да ми немаат НИКАКОВ контакт... инаку за мултите покрај ИПто гледаат и трансфери... на пример ако повеќе души во исто време ти пратат пари или што и да е и особено ако се со слични имиња, контаат дека имаш мулти... искрено, и јас имам мулти и малце ми е глупо ради тоа... финтата ми е: имам 4 мултиња. Од првото мулти праќам на второто. Од второто праќам на третото. Од третото праќам на четвртото. На четвртото мулти ми се собира све што имам од нив и тоа го праќам на ОРГАНИЗАЦИЈА. Затоа што организацијата е со друг акаунт и може да се дели лозинката, ако некој јаде бан тоа ке биде организацијата. Ако не јаде бан, тогаш со здравје да ми се парите xD Секако, дел од нив ќе иде во донација на државата...
Инаку меинот и организацијата ги отварам од МОЈОТ компјутер, а мултињата од лаптопот на мајками. Ако успеам - честитки, али морам првин да им кренам 15ти левел на мултињата... моментално ми се 13ти левел.

Во случај на успех ќе ве известам. Сепак... не користете мултиња, лошо е и глупо е! ;)
 

Д Малиот

Нинџа лепотан!
Член од
25 јануари 2009
Мислења
296
Поени од реакции
43
Мислиш многуглуп ? -

А ај шо мислите ја имам мулти или не ?

p.s. VittaX овде
 

Apokalipto

(М)
Член од
4 март 2007
Мислења
15.578
Поени од реакции
2.575
Мене Fantomsky ми е мулти и перам ли перам пари преку фиктивните фирми
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
462
ќе фрчат банови ко шо глеам...
за неколку дена ќе ве има тука :pop::pop::pop:
 
На врв Bottom