Elden RIng

Член од
1 ноември 2019
Мислења
312
Поени од реакции
293

Неколку секунди од Елден Ринг. Зачестија ваквите работи, да се надеваме дека ќе има и официјално претставување на Е3.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
2.197
Поени од реакции
1.610
Ќе опфати ПС 4/5, ПЦ, и постарите и поновите Иксбокс платформи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom