DotA 2

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Uste ednas ke prasam.
Siguren si deka imas pari za 9 dc hooks? :D
Чим пробувам да купам курири кои вредат 45+dc, размисли дали имам или немам. Убаво си пишав, ако продаваш нешто понуди ми во приватна порака.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Ти ебам глупиот ретардиран лајнарски репорт систем, ако некогаш се откажам од играва, заради ова ќе е.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.103
Поени од реакции
5.759
Еве и ова :lolzz:


А и типов е уникат :popce:


 
Последно уредено:

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
jakiro so scadi vidov...prv item scadi ne posraa i mi se smeese zaso iam na nyx dagon prv pat videl nyx so dagon........znaci poloso od makedonci u dotava nema bolje so rusi ke igram
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.185
Поени од реакции
1.112
Според мене најлоши играчи би биле србите па македонците. Ко што викаш и ти и јас пре би играл со руси него со срби. Колку не разбираат не ми се верува, сите имаат празни шупливи глави кои ги користат само за чешлање. :tapp:
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.103
Поени од реакции
5.759

Да сум на нивно место, жими се' после ваков кикс би се откажал од дота :kruna:
 
Член од
19 јуни 2014
Мислења
4
Поени од реакции
2
http://www.steamrat.com/
Сите што се занимаваат со купување/продавање ajтеми мислам дека ке им се допадне странава, прилично нова е така да има некој еррор се наоѓа одвреме навреме но можеш да купуваш и продаваш ajтеми за пари како на стеам маркет што e, a ако сакаш можеш парите што си ги остварил да си ги префрлиш на пeјпал со некоја провизија :D
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362

Да сум на нивно место, жими се' после ваков кикс би се откажал од дота :kruna:
На секој може да му се случи вакво нешто немаа tp ,а другиве знаат да прават пуш (а ти и така треба да се откажеш :D )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom