DotA 2

Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Ме интересира, каде да проверам дали ми има стигнато бета клуч?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
ОСВОИВ БЕТА КЛУЧ!!!!
Идете на playdota.com , регистрирајте се ако немате акаунт, и најдете ја темата кај што има лотарија за бета клучеви, постирајте на таа тема и имате шанса да освоите бета клуч.
Јас така направив, ама искрено мислев дека немам шанси да освојам меѓу 10 илјади други што секој ден постираа на таа тема, ама сепак освоив и ја симнувам моментално.
(не барајте екстра клуч, ги чувам за другари)

 

miki002

Фејл гејмер
Член од
18 февруари 2010
Мислења
369
Поени од реакции
269
Јас добив бета клуч, заедно со 3999 други ама по 1 лиценца е и немам екстра клуч ни за другар ми....му го дадов мојот стеам акаунт за 1 недела нека се порадува :D
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Ако има заинтересирани за игра аднете на стим XzapZ ми е id :D:D Ја инсталирав вчера така да ми треба време да се навикнам на новава графика,сменети се иконите на ајтемите,шопот итн :D:D
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Колку време се чека за да се добие Бета клуч? еве завечра, пишав и сеа уше колку теба да чекам?
 
H

HoT IcE

Гостин
Дајте малце инфо околу играва.
Ме интересира кога излегува, дали е слична со ДотА?
Сакам да почнам да ја играм, но немам играно дота предходно.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Дајте малце инфо околу играва.
Ме интересира кога излегува, дали е слична со ДотА?
Сакам да почнам да ја играм, но немам играно дота предходно.
Ако не беше иста немаше да се вика Dota 2 , значи се е исто само подобрена графика според јутубево што имам видено ... лично ја неам играно..
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
211
Поени од реакции
75
Рандом ги бира тоа ботот,така да треба да ти се посреќи малце :D
Не е рандом, не за џабе требаше да пополниш hardware survey на стим пред некој месец...Си гледаат тие според харвер ова она, сакаат на различни машини да тестираат и слично. Иначе од крајот на август чекам, уште нема ништо >_<
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Не е рандом, не за џабе требаше да пополниш hardware survey на стим пред некој месец...Си гледаат тие според харвер ова она, сакаат на различни машини да тестираат и слично. Иначе од крајот на август чекам, уште нема ништо >_<
Не си разбрал за playdota.com форумот збориме,имаш тема каде што пишуваш пост и секој ден имаат бот што бира луѓе и им дава бета клучеви.Сликата погоре што ја посташе IgorChete и на него му е од таму клучот.
 

miki002

Фејл гејмер
Член од
18 февруари 2010
Мислења
369
Поени од реакции
269
Не си разбрал за playdota.com форумот збориме,имаш тема каде што пишуваш пост и секој ден имаат бот што бира луѓе и им дава бета клучеви.Сликата погоре што ја посташе IgorChete и на него му е од таму клучот.
И на мене ми е од таму исто така, од valve уште ништо нема...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom