Dota партии меѓу кајганџии!

  • Креатор на темата Спенсер
  • Време на започнување

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
6.345
Поени од реакции
10.817
Здраво на сите,играв пред 2-3 год дота сега за распустов да се тепа време пак почнувам,некако глупо ми е сам без пријатели ако има некој за 5 v.s 5 нека ме адне и пише да се договориме. Ник на Garena: Mad_Coko се гледаме
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
271
Здраво на сите,играв пред 2-3 год дота сега за распустов да се тепа време пак почнувам,некако глупо ми е сам без пријатели ако има некој за 5 v.s 5 нека ме адне и пише да се договориме. Ник на Garena: Mad_Coko се гледаме
Многу си стагнирал ти :):) Ќе се дупнеш од фидање дур се вратиш у нормала :):)
 

insence

VendettaQ
Член од
30 јануари 2011
Мислења
193
Поени од реакции
12
Има заинтересирани да играме некој викенд?
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
271
Кој е заинтересиран за игра нека ме адне на гарена.Се собираме чат пат другари играме :):) Ако е некој заинтересиран за игра нека ме адне na garena и нека пише коментар дека е од кајгана :):) Ник ми е XzapZ .cyas :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.374
Поени од реакции
19.949
Кој е заинтересиран за игра нека ме адне на гарена.Се собираме чат пат другари играме :):) Ако е некој заинтересиран за игра нека ме адне na garena и нека пише коментар дека е од кајгана :):) Ник ми е XzapZ .cyas :)
Не ти е тои ник :) т.е не те наоѓа.

Иначе одамна немаме играно, можда 2 години :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Кој е заинтересиран за игра нека ме адне на гарена.Се собираме чат пат другари играме :):) Ако е некој заинтересиран за игра нека ме адне na garena и нека пише коментар дека е од кајгана :):) Ник ми е XzapZ .cyas :)
Па викни некад, геју!

Ја увек те викам прв. :)
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
271
Не ти е тои ник :) т.е не те наоѓа.

Иначе одамна немаме играно, можда 2 години :)
Гарант ми е тој си утнал нешто у тајпање :):) Инаку мац ја мислев ти заплива у конзолашките води заради тоа :):):) Ќе ти пишам наредна прилика обавезно :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.374
Поени од реакции
19.949
Гарант ми е тој си утнал нешто у тајпање :):) Инаку мац ја мислев ти заплива у конзолашките води заради тоа :):):) Ќе ти пишам наредна прилика обавезно :)
Не пишував, туку копирав :)
Ајде, ти ме најди мене, мојот е поедноставен...Provocatore xD
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.387
Поени од реакции
2.396
сте за дота да испукаме да се собериме 5на 5? Да ве истепам салам?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.487
Поени од реакции
15.500
Има некој за дота да маниме во овие доцни часови??...МКД 1 ве очекувам сите на Гарена:D
 
На врв Bottom