Dota партии меѓу кајганџии!

  • Креатор на темата Спенсер
  • Време на започнување

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.279
Поени од реакции
12.631
Здраво на сите,играв пред 2-3 год дота сега за распустов да се тепа време пак почнувам,некако глупо ми е сам без пријатели ако има некој за 5 v.s 5 нека ме адне и пише да се договориме. Ник на Garena: Mad_Coko се гледаме
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Здраво на сите,играв пред 2-3 год дота сега за распустов да се тепа време пак почнувам,некако глупо ми е сам без пријатели ако има некој за 5 v.s 5 нека ме адне и пише да се договориме. Ник на Garena: Mad_Coko се гледаме
Многу си стагнирал ти :):) Ќе се дупнеш од фидање дур се вратиш у нормала :):)
 

insence

VendettaQ
Член од
30 јануари 2011
Мислења
193
Поени од реакции
12
Има заинтересирани да играме некој викенд?
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Кој е заинтересиран за игра нека ме адне на гарена.Се собираме чат пат другари играме :):) Ако е некој заинтересиран за игра нека ме адне na garena и нека пише коментар дека е од кајгана :):) Ник ми е XzapZ .cyas :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Кој е заинтересиран за игра нека ме адне на гарена.Се собираме чат пат другари играме :):) Ако е некој заинтересиран за игра нека ме адне na garena и нека пише коментар дека е од кајгана :):) Ник ми е XzapZ .cyas :)
Не ти е тои ник :) т.е не те наоѓа.

Иначе одамна немаме играно, можда 2 години :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Кој е заинтересиран за игра нека ме адне на гарена.Се собираме чат пат другари играме :):) Ако е некој заинтересиран за игра нека ме адне na garena и нека пише коментар дека е од кајгана :):) Ник ми е XzapZ .cyas :)
Па викни некад, геју!

Ја увек те викам прв. :)
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Не ти е тои ник :) т.е не те наоѓа.

Иначе одамна немаме играно, можда 2 години :)
Гарант ми е тој си утнал нешто у тајпање :):) Инаку мац ја мислев ти заплива у конзолашките води заради тоа :):):) Ќе ти пишам наредна прилика обавезно :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Гарант ми е тој си утнал нешто у тајпање :):) Инаку мац ја мислев ти заплива у конзолашките води заради тоа :):):) Ќе ти пишам наредна прилика обавезно :)
Не пишував, туку копирав :)
Ајде, ти ме најди мене, мојот е поедноставен...Provocatore xD
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
сте за дота да испукаме да се собериме 5на 5? Да ве истепам салам?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Има некој за дота да маниме во овие доцни часови??...МКД 1 ве очекувам сите на Гарена:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom