DotA генерална дискусија

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Ako ne ti e jasno, prasaj ja profesorka ti da odite na dopolnitelna.

PS. Google it. Ako mozes da si dozvolis da downloadiras edno 1.2 gb.
 
Член од
19 декември 2005
Мислења
259
Поени од реакции
2
а да поставите некој replay да видиме како играте а не само на зборови? :) Јас само што инсталирав w3 и уште немам реплеј за закачување...кога ќе иам ќе качам
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
ej aj koj ste dobri igraci kazete da napravime klan kgn na dota aj addnete me na msn
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Еј ке формираме клан убица сите заинтересирани нека си направат усери со ницк од ubica6 pa natamu . Ако има заинтересирани нека пишат.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
I am back :) Клан убица тешко Фликс :) Ако сакаш Кајгана да се вика.

Дафи ако си тепал со Магнус БРАВО, зш они имале ненормални херои.

Потато доста оф топици бе.

А реплејот сеа ќе го видам :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
lol, prijatele ti najde da kazuvas za off topici, 99,99% of postovite ti e spam :)

Flix, aj ke napravime, jas sum ubica 14 :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Pisi mi na forum koga ke go pravime, ne sum veke admin, si go zakluciv accountot tito i sega cekam da mi gi odzemat komandite i da me slegnat od super user na forumot, mozes da me najdes na " katerina " ili " sofy ".
 
Член од
16 септември 2007
Мислења
10
Поени од реакции
0
Abe slusam se dobri igraci imalo vo makedonija za dota, ama kako so sum videl bas i nema. Koga AOW ne pretstavuvat vo MYM pride kako najdobar klan vo MK nemam poveke komentar. Ako nekoj saka da igra dota so mene ili High_Voltage neka pise nesto (za lan dostapno i vo SK) da se dogovoreme. Inaku mojot clan e vo faza na formiranje pa ako ima nekoi dobri igraci so sakat da vlezat moze da gi primam.
dota nick : CNS|Takticar

PS : Nisto loso ne mislam za AOW, tocno e deka se najdobar klan toa i go priznavam. Ama iskreno ... poarno counter da igrat.
 

proxx

The Hardcore!
Член од
1 март 2007
Мислења
226
Поени од реакции
4
Момци еден предлог, направете kGn clan (за дота).
Формирајте клан на battle.net.
Договорете се кој да ви биде лидер, колидер.. итн.
Е сега има еден проблем, има луѓе што играат на GG Client, некои на battle.net (пиратската) има и што играат на оригиналната.
А пошто највеќе играчи има на b.net пиратската, сите набавете си ја пиратската.. и формирајте си клан.

П.С. Јас играв порано дота, но се откажав ми здосади веќе.

Поздрав, уживајте!
Се надевам постов ќе ви биде од корист!
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Prijatele, jas koga bev vo mym, ti igrase so kompjuteri. Zatava pazi malku sto govoras, ok ?

Deteto kaza deka najmnogu od igracite igraat na xpamot, ne deka tamu ima najmnogu klanovi, prvin nauci se da citas, pa posle pisuvaj ovde i probuvaj da se karas so site, ok?

Se jaki igrace tuka, ttt :pet:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom