Dolphin и Zbratko на дело!

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Зарем само на едно ви оди паметот? Далеку е од легнување чупе ... барем од погледите на Делфин и Збратко кога кажуваа :pos:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Се се думам дека типот позади ја игра главната улога/жртва во филмов.
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
StormAngel напиша:
Се се думам дека типот позади ја игра главната улога/жртва во филмов.
Edno da razjasnime.... ako Doplhin glumi vo filmot.... togash osven nego ne moze drug da e glavna uloga.... osven mozebi vo odredeniov film delat ista uloga so Zbratko (na smeni) :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Eko1 напиша:
Edno da razjasnime.... ako Doplhin glumi vo filmot.... togash osven nego ne moze drug da e glavna uloga.... osven mozebi vo odredeniov film delat ista uloga so Zbratko (na smeni) :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Многу клучен момент!
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Сепак типот позади ја игра главната улога во филмот. За Збратко не зборам, ама долпхин е онака, знаеш... онака... нешто.... заљубен побајаги!
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Dolphin напиша:
Сепак типот позади ја игра главната улога во филмот. За Збратко не зборам, ама долпхин е онака, знаеш... онака... нешто.... заљубен побајаги!
Drug klucen moment....:icon_lol: .... inace da razjasnime.... da nema zbunki..... Doplhin i Zbratko se menuvale na sekoi otprilika 5 do 10 minuti.... a Cveta bila staticna...:icon_lol:

NAPOMENA: nema nikakvi sexualni aktivnovsti vo celata ovaa situacija.... da ne zeme nekoj pogreshna nasoka... t.e. nitu Doplhin nitu Zbratko ne napravile nishto sexualno.
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Poznavajki go Dolphin barem malku znam kakov strateg i plejer e . Ova e oibcen maski dogovor ko od onie vo sredno skolo aj biraj ti koja , i zbratko od tuka navednuva glava ma sve mie crno .. Dolphin elaborira natamu i se dogovaraat deka desnata za Dolphin a levata za Zbratko .. I se reshavat deka mora da go mrdnat gazo i da pocnat da tapkaat vo mesto so nozete za da se osvojaat ovie dve madami . Am aj nat rajt?
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
ЈЕС, јуар нот! ;) ОДИ СПИ МА! ќе му го извајш окото на некој, наместо забо(со тврдо Т на крај) ;)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ја мислам дека ме оговарале мене, искористиле тоа роуд трипот до Охрид за состанок со Охридското форумџиско лоби, праење на фракција и договарање стратегија за преземање на форумот од лошите раце на админите - диктатори токму на роденденската прослава. Се договараат што хемија да ми стаат у пијачката за да им го кажам пасвордот!

Нивниот поглед сака да каже: "Само да не не види Мистичен од негде у пичку мајчину, ќе не дигне на клоци и боксои"! :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.181
Поени од реакции
34.395
Одговорот е прост - Стоковна куќа Мост! :pos:

 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Dolphin mu vika na Zbratko:
Spremi se, koga ke ja pustat :Naocare crne: od Aca Lukas, vednas stanuvaj da ja izigrame:icon_lol:
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
суги напиша:
ЈЕС, јуар нот! ;) ОДИ СПИ МА! ќе му го извајш окото на некој, наместо забо(со тврдо Т на крај) ;)
@ off topic:More skapan ne da izvaese kafe da se rasonef nego si igrash majtap so grevoite moj a za vadenje ochi samo ke ti preporacham denojve pazi ledza :)
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
:pos: :pos: e se iznasmeav za muabetpv mora da priznaam .... :pos: :pos:
go interesira nekoj sto mislam ja t.e. sto prajme muabet so Dolphin?
Mora da kazam deka site ste tuka negde so odgovorite ... samo uste malku pa ke odgatnete sto bese muabetot :baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom