Disney Nature

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.902
Поени од реакции
5.058
Од каде ги спуштате блуреј документарциве? На КАТ нејќат да мрднат торентите.
На extratorrent го има Monkey Kingdom 2.03 GB големина со се преводи на англиски, француски и шпански
иди на emtorrent.com и побарај го .

Уште да се најдеше српски превод не ќе беше лошо, бар за оние на кој им е тапа англискиот и многу не разбираат како мене.
 
Последно уредено:
На врв Bottom