Disney Nature

Член од
15 јули 2007
Мислења
15.133
Поени од реакции
7.702
Од каде ги спуштате блуреј документарциве? На КАТ нејќат да мрднат торентите.
На extratorrent го има Monkey Kingdom 2.03 GB големина со се преводи на англиски, француски и шпански
иди на emtorrent.com и побарај го .

Уште да се најдеше српски превод не ќе беше лошо, бар за оние на кој им е тапа англискиот и многу не разбираат како мене.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom