Criminal Minds

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Ama ste ja zapustile temava.
Vaka gledam nesto po internetov, valjda ke se snima i nova 9 sezona.
 

OmarSpears

Stelar
Член од
11 декември 2009
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.115
Стасав некако до 3та сезона. Секоја сезона некој си оди и имаат нова постава, за Еlle многу ми беше криво шо си замина, ама за Jason Gideon воопшто не ми е криво. И донесоа друг токмак, машкиве актери се сите катастрофа (според мене) без Derek Morgan, колку толку супер ми е. ЈЈ ми е малце безвезе ама уба е така да и простувам :sekc: .
Сепак имам еден куп сезони пред мене така да не се откажувам толку лесно:tvg:
 
Член од
27 јануари 2018
Мислења
375
Поени од реакции
1.231
Bump

Ја гледа серијава се уште некој?
Ми недостигаат Хоч и Морган. Лук Алвез е добра замена но не може да се споредат новите со стариот кастинг.
Рид омилен.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Bump

Ја гледа серијава се уште некој?
Ми недостигаат Хоч и Морган. Лук Алвез е добра замена но не може да се споредат новите со стариот кастинг.
Рид омилен.
Ic ne e isto, ja pocnav i 14ta sezona. I Gideon, strasno fali vo filmot.
 
Член од
27 јануари 2018
Мислења
375
Поени од реакции
1.231
Ic ne e isto, ja pocnav i 14ta sezona. I Gideon, strasno fali vo filmot.
Oд време на време си ги пуштам епизодите со Гидеон но мислам дека и Дејвид Роси му е достојна замена.
Туку... Зошто Хоч и Морган напуштија?
Има некои објаснувања или слабо?
Се така набрзина се случи.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Oд време на време си ги пуштам епизодите со Гидеон но мислам дека и Дејвид Роси му е достојна замена.
Туку... Зошто Хоч и Морган напуштија?
Има некои објаснувања или слабо?
Се така набрзина се случи.
Ako gledame od strana na filmot, mislam deka znaes, ako si gi gledala sezonite.
A, ako e nadvor od filmot, nemam procitano nisto, moze da ne se dogovorile, koj znae, sto e frkata. Mene mi e ok, kako sto kaza za Luk Alvez, ne e tipot za taa uloga.
Podobro neka snima Csi, tamu mu lezi ulogata.
 
Член од
17 март 2017
Мислења
315
Поени од реакции
513
15 сезона изгледа ќе биде последна.Ќе биде кратка со десетина епизоди.Има некоја таква најава.Иначе 3,4,5 сезона ми се најдобри.Прентис,Роси и Хоч се добар тим.
 
Член од
27 јануари 2018
Мислења
375
Поени од реакции
1.231
15 сезона изгледа ќе биде последна.Ќе биде кратка со десетина епизоди.Има некоја таква најава.Иначе 3,4,5 сезона ми се најдобри.Прентис,Роси и Хоч се добар тим.

Кај ти е Спенс? :backa:
 
Член од
27 јануари 2018
Мислења
375
Поени од реакции
1.231
Арон Хочнер ја има напуштено серијата поради "дивеење" на снимањето. Мислам, добил отказ.
Дерек Морган сметал дека дошло време да се раздели после долги години од серијава и сакал да започне нови предизвици.
Барав и за Џејсон Гидеон, причината е малку чудна, дека не можел да гледа силувања убиства и такви работи, но мислам дека тука има и друга причина која не е објавена во јавноста.

@Sky*
 
Член од
17 март 2017
Мислења
315
Поени од реакции
513
За Гидеон и ја го имам тоа прочитано.Насилството од серијата почнало да му смета.А за Ел Гринвеј не сакала повеќе да живее во Лос Анџелес и затоа а напуштила серијата.
 
Член од
27 јануари 2018
Мислења
375
Поени од реакции
1.231
За Гидеон и ја го имам тоа прочитано.Насилството од серијата почнало да му смета.А за Ел Гринвеј не сакала повеќе да живее во Лос Анџелес и затоа а напуштила серијата.
Се надевам барем дека ќе биде гостин во последната сезона, барем една епизода.
 
Член од
17 март 2017
Мислења
315
Поени од реакции
513
Би било добро некоа таква да направат.За Хочнер не верувам да го викнат,ама можат барем Гидеон и Морган.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Se e ok toa drugari, mislam deka Gideon e pocinat, takvo sekjavanje imam deka u predhodnite sezoni imase takva epizoda. Suma sumarum, top serija i se dobivam vpecatok deka vreme i e da se stavi kraj,a moze i gresam.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom