Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    31
B

Beginner

Гостин
Нема поента разговорот со тебе очигледно.Бркај работа.Поставено ти е демото во мојот пост , продолжи да се правиш глуп.
твоето демо не ми го чита цсто незнам дали е до мене или демото ама тоа што јас го снимав и претходно те пратев на дд2 сигурен сум оти користеше.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.305
Поени од реакции
10.314
Уште чекам да ми објасниш каде е WH-то според тебе.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.305
Поени од реакции
10.314
Извини вака ама ми ја вреѓаш интелегенцијата. Префрли си го file-ot во играта каде што ти се другите и пушти го. Имате override na recordingot односно секоја мапа е исто име на file-ot што значи не можам да ти доставам од dust2. Не знам што се објаснувам со тебе кога очигледно не сфаќаш што значи 2000 саати на една игра. Имај убава вечер.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
Ako moze nekako da se popravi demoto da ne se snima sekogas pod edno ime zoso sekoja nova mapa go brishe prethodnoto demo.
Ok e da se ima somnez za cheat moze site somnitelni slucai da gi postirame tuka za da moze da doneseme zaklucok, se deshavaat greshki, no ne smee cheatot da bide tabu tema.
Jas sum imal nekolku pati somnevanja, mozebi zoso ne sum bil tolku pro kako nekoj sto sum go gledal i ne sum bil svesen deka nz moze da se donesat takvi pretpostavki i zatoa mislam deka bi trebalo da gi postirame somnitelnite slucai, sekako mnogu ne ima i razlicni, nekoj bi go odbral polesniot nacin.

E sega problem mislam deka e toa sto moeto demo me prikazuva samo mene, mislam deka ne gi prikazuva drugite luge sto gi sledam koga kje me utepaat.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Ајде ако има кандидати за порано да почниме денес :)
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Откако почнаа админите да банираат за чит, некако сите страв ги фати и има почиста игра. Така мојот квалитет дојде до израз. Нешто што го велев цело време :icon_lol: Случајност? Не би рекол :rolleyes:


IMG_20200503_222342.jpg
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679

Kajgana Shop

На врв Bottom