Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    31

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.490
Поени од реакции
16.137
Па може, ама да се укључи едн врз другога да се качуемо од исти тимови. :D
 

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
Abe vchera vecherta 5 na 5 taman bevme, mozhe da dogovarame mix po dve petki da sklopuvame. Poshto ocigledno e deka vekje po 20+ ko sho igravme teshko. Sho mislite ?
 
Член од
7 јули 2019
Мислења
46
Поени од реакции
107
Abe vchera vecherta 5 na 5 taman bevme, mozhe da dogovarame mix po dve petki da sklopuvame. Poshto ocigledno e deka vekje po 20+ ko sho igravme teshko. Sho mislite ?
Тешко на 4цата што ќе треба да играат микс со xixxka во ист тим. Сите раш Б, тој ќе штека на дд2, качен на тоа ѕидчето кај терорите в база што е . Иначе добра е идејата, може.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
кланови ке правиме ? хаха :uzi:
Автоматски споено мислење:

Тешко на 4цата што ќе треба да играат микс со xixxka во ист тим. Сите раш Б, тој ќе штека на дд2, качен на тоа ѕидчето кај терорите в база што е . Иначе добра е идејата, може.
Ке се оди раш Б, xixxka ке си чува од А, тактички игра тој, знае си, само на инферно кога ке се качи на ламбата и кога ке ме убије ми иде лаптопо да го затворам обратно. :)
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Xxixka ваков онаков 2р беше од кај тт... 2 убиства позади Среда... :))

Штек из лав штек из лајф ♡
Автоматски споено мислење:

кланови ке правиме ? хаха :uzi:
Автоматски споено мислење:


Ке се оди раш Б, xixxka ке си чува од А, тактички игра тој, знае си, само на инферно кога ке се качи на ламбата и кога ке ме убије ми иде лаптопо да го затворам обратно. :)
Хахаха Ламбата ја научив од @Macedon1um
А на инферно иам друго омилено место за штек, кај што партија се зима одма... :)
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Еднаш/два пати се греши после бушам прво место тоа кога ќе стигнам таму :ROFLMAO:
Штета што со пиштолче не се буши... само со дигл... :) аабе плантни си ц4 некаде до кутија да можам да бидам скриен дур вадам :)
 
Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
Xxixka ваков онаков 2р беше од кај тт... 2 убиства позади Среда... :))

Штек из лав штек из лајф ♡
Автоматски споено мислење:



Хахаха Ламбата ја научив од @Macedon1um
А на инферно иам друго омилено место за штек, кај што партија се зима одма... :)
На тераса виси цела мапа на инферно
 
Ф

Флеш

Гостин
На работа сум,мамето нивно ....Сакав да играм сеа :place::place:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom