Counter-Strike: Global Offensive

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Имам дота2 во стим, пишувам -console, отварам играта и све е океј, ништо не кочи конзолата ја палам-гасам пишувам што сакам правам, а кај ова кантеров КРШ....дури и жалам што сум ја земал... епик феил.
Изгледа само ти го имаш тој проблем :) Пробај стави ја на F11 да се отвара, за секој случај.
 
Член од
16 ноември 2010
Мислења
23
Поени од реакции
0
Оди во сетинзите и намести конзолата да се повикува преку друго копче (пример, на 9ка). Види дали ќе сака.
средив работа, како ? Не прашувај зашто и онака не ми се допаѓа играва иначе благодарам на помошта и времето ! :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Да не знаете отприлика кога ќе има попусти за играва? Имам 4,80 евра на Стим валет, се надевам дека ќе бидат доволни :D
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.151
Поени од реакции
5.918
Од 5 саат почнува плејофот на ESEC. Македонија игра со Холандија. Со среќа!

Линк за гледање ќе најдете овде.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Може може




Едит: Хаха, у сасвим погрешна тема мислење за Барса дадов :D
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Многу јак review :D

Knife in real life: 10$
Knife in game: 400$
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
Најпрвин, не знам колку луѓе ја играат играва, но тие што се почести играчи ваљда ќе имаат претстава околу играва малце шо се дешава у последно време ..

Имам 190 саати на играва, 80 победи и моментално сум Silver IV ранк, но не знам дали некој приметил нивото на играчи што играат со чит според мене е малце off the hook ..

Да не збориме тоа што врвни играчи испаднаа дека се читери, па се до намалувањето на играва на 6 евра, не знам дали тоа доведе до тотално усерување ..

Any thoughts ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom