Chelsea - Arsenal, Stamford Bridge, Saturday, 29.10.2011, 13:45

Каков ќе биде исходот на мечот Челзи - Арсенал ?

  • Победа за Челзи

    Гласови: 54 53,5%
  • Победа за Арсенал

    Гласови: 34 33,7%
  • Нерешено

    Гласови: 13 12,9%

  • Вкупно гласачи
    101
  • Гласањето е завршено на .

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Член од
7 септември 2011
Мислења
3.539
Поени од реакции
4.782
Шо ќе ти е бе друже коментатор на хајлајтс? Да не не ги познаваш играчите? :D
Колку безмислено коментирано од твоја страна.Човекот бара хајлајтс ти со тоа кренатото адреналинче што те држе од вчера се правеш важен со овај коментар се со цел да ти бапнат лајк.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
Колку безмислено коментирано од твоја страна.Човекот бара хајлајтс ти со тоа кренатото адреналинче што те држе од вчера се правеш важен со овај коментар се со цел да ти бапнат лајк.
Шо си толку сериозен бе? И да игубевме 5-3 истото ќе го пишев ебате. Малку да се нашалиме во овие напнати колоквиумски моменти, плус и пријателче ми е, нели гледаш дека за Арсенал навива? А што е до мене, слободно нека се укине опцијата лајк, верувај не се замарам ама баш ич за тоа. ;)
 
Член од
7 септември 2011
Мислења
3.539
Поени од реакции
4.782
Шо си толку сериозен бе? И да игубевме 5-3 истото ќе го пишев ебате. Малку да се нашалиме во овие напнати колоквиумски моменти, плус и пријателче ми е, нели гледаш дека за Арсенал навива? А што е до мене, слободно нека се укине опцијата лајк, верувај не се замарам ама баш ич за тоа. ;)
Па и не треба да се замараш.Забележав дека ти е пријателче и е фан на Арсенал.Што се однесува до лајкот не вреди на тој коментар. позз
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Шо ќе ти е бе друже коментатор на хајлајтс? Да не не ги познаваш играчите? :D
Па не ги познавам,гледав на резултати -.- Анри уште игра во Арсенал? -.-
Коментаторот на Нова и на Спортклуб ми беше досаден а сите знаеме колку се квалитетни англиските коментатори. Секогаш го прават натпреварот по возбудлив. Затоа и сакав да видам таков хајлајтс,исто е како да си гледал друг пожив натпревар,повеќе ја доловуваат атмосферата :)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
^ Мартин Тејлор и Енди Греј (овој не коментира веќе)

Еве како изгледа гол на Ван Перси со нивен коментар ..

 
Член од
7 септември 2011
Мислења
3.539
Поени од реакции
4.782
Па не ги познавам,гледав на резултати -.- Анри уште игра во Арсенал? -.-
Коментаторот на Нова и на Спортклуб ми беше досаден а сите знаеме колку се квалитетни англиските коментатори. Секогаш го прават натпреварот по возбудлив. Затоа и сакав да видам таков хајлајтс,исто е како да си гледал друг пожив натпревар,повеќе ја доловуваат атмосферата :)
Потполно во право.Го обожавам како вика тука коментаторот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom