Call of Duty: Modern Warfare 2 Турнир

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.387
Поени од реакции
5.913
Ја играм,... ке ве искинам ко малолетнички :pipi:
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.333
Поени од реакции
1.814
Добро,имам еден мал проблем,имам акаунт на стим,али неможам да ги играм игрите пошо неам кејген,ај објаснете,како да работам,и кој би можел да биде кејгенот?Фала однапред.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom