Breaking Bad

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
http://www.amazon.com/gp/product/Breaking-Bad-The-Complete-Series-Blu-ray/ref=&%74%61g=%62l%75r%61y%2d000%2d20?SubscriptionId=AKIAIY4YSQJMFDJATNBA&tag=bluray-000-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B00EEDNA4M&ASIN=B00EEDNA4M&m=ATVPDKIKX0DER

Да не сум егеец би си ги купил,али пошо сум ке си ги симнам да си ги имам за успомен.:icon_lol:


Во нареднава епизода The Withe family go on a vacation!

that should be fun!!

Belize maybe?:)

Ја имаш прва сезона на замунда, дискот аплоудиран. 85+гб е.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
'Breaking Bad' Star Dean Norris Spoils the Ending

--- надополнето: 28 август 2013 во 14:17 ---
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
The Official Trailer for Grand Theft Auto V will debut here at the Rockstar Newswire and on the GTAV site this Thursday, August 29th at 11AM Eastern. Also look for it to debut on TV this Sunday night during Breaking Bad.

Воопшто небитно, ама поврзано малку со серијава.
Бла бла бла неболдираното.
А за болдираното, е - не, ќе се заебаваат. Знаат кога треба да си ја изрекламираат најновата игра.
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Грешки,тајни или занимливости, во секој случај интересно да се читне.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.403
Поени од реакции
6.024
Neso me zamisli poslednava epizoda koga ojde Jesse da ja palit kukjata, detisteno bese vnatre,vo gradinka go nosat ili rospana seusto go zemat na rabota kako na vremeto koga se ku*vase ?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Конечно можам да ви се придружам на темава, утре ќе пишувам импресии, ама малце ми фати око еден пропуст во приказната на Волтер на снимката: Зашто ако Гас му бил деловен партнер на Хенк, Хенк би пробувал да докаже дека Гас е уствари типот што му треба со цела таа истрага што ја спроведуваше сам :) ?
Можеби демек одкога се скарале, Ханк сакал да го затвори?

И уште нешто, може сум поспан - ме ми работи мозокот, ама нели кога од болницата кажаа дека Брок не е отруен со Рајсин автоматски Џеси не може да ги обвини Сол и Волтер бидејќи си нема појма дека отровот е од цвеќето у дворот на Волт?

EDIT: или чекајте, Џеси мисли дека тоа у цигарите било Рајсин а уствари е отров од цвеќето, па Волт пак ќе може да се извади? :D
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
Конечно можам да ви се придружам на темава, утре ќе пишувам импресии, ама малце ми фати око еден пропуст во приказната на Волтер на снимката: Зашто ако Гас му бил деловен партнер на Хенк, Хенк би пробувал да докаже дека Гас е уствари типот што му треба со цела таа истрага што ја спроведуваше сам :) ?
Можеби демек одкога се скарале, Ханк сакал да го затвори?

Snimkata bese samo da si kupi vreme Walt....poso tesko e bas da objasni Hank kako Heisnberg mu bil pod nos a da ne bide osomnicen...pokraj faktot deka nema dokazi,
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Конечно можам да ви се придружам на темава, утре ќе пишувам импресии, ама малце ми фати око еден пропуст во приказната на Волтер на снимката: Зашто ако Гас му бил деловен партнер на Хенк, Хенк би пробувал да докаже дека Гас е уствари типот што му треба со цела таа истрага што ја спроведуваше сам :) ?
Можеби демек одкога се скарале, Ханк сакал да го затвори?

Хенк е со Волт на аукција за минерали. - Од перспектива на Марија.
Look Walt, we ain't goin' to auction...“ - Кога му откри дека ќе одат до Лос Пољос за да видат што прави Гас. Волт демек изненаден од таа одлука и сега кога се исповедаше го искористи тоа не знаење на Марија и Скајлер и успеа да се извади и да го стави Хенк во безизлезна ситуација.
Хенк нели сам работеше на случајот и никој не знаеше што прави и како прави и каде и со кого... Па Волт го искористи сето тоа со видеово, а Хенк нема докази да го докаже спротивното. Се надевам ме сфати. :D:D
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846

:pos::pos::pos:Можда го имате постирано..

Инаку, во колку саат се појавува ХД торент по страниве?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom